Únor 2013

Opět po delší době...

18. února 2013 v 17:31 | Moni |  Já a zase já ;-)
Já vlastně ani nevím, jakmám začít, když už jsem tu tak dlouho nepsala. No radši si toho ani nebudeme všímat a radši ani nic nebudu slibovat, protože kdo ví, kdy zase příště napíšu:)
Teď jsem si udělala chvilku čas, protože mám jarní prázdniny, na které mám asi dalších tisíc věcí, které bych chtěla stihnout, ale radši než abych si vypisovala maturitní témata, tak si radši najdu chvilku čas na blog :)
Ani nevím, co mám všechno psát, protože já vlastně teď skoro nic jiného než školu nestihám (jsem zvědavá, jak zvládnu vyšku, když už to teď nedávám...)
Takže ve zkratce:
  • Vítkovicím se poslední dobou vůbec nedaří, tři kola do konce základní hrací doby a oni bojujou aspoň, aby se vlezli do desítky. Včera jsem byla po delší době na hokeji a naštěstí vyhráli nad Kometou 5:3 (!!)
  • Stále se rozhoduji, kde jít na vyšku, i když polovina vysokých chce přihlášku do konce února... Nakonec asi budu podávat jen dvě přihlášky a budu se modlit, že mě aspoň na tu jednu vezmou (když tam berou přes 90% uchazečů) a jestli ne, tak se asi uškrtím
  • Chápete to?!? Zákon schválnosti... Já začnu sledovat Slovenskou Partičku a oni jí zruší!§ No počkej Markízo, já si to stebou ještě vyřídím...!!!
Tež bych se mohla o ten blog více starat a třeba udělat nový design nebo upravit některé rubriky, když v některých není ani jeden článek, jenže se mi nechce...
No zkusím něco vymyslet...