Prosinec 2012

Cože? Za týden jsou Vánoce? ...Pfff...!

16. prosince 2012 v 18:11 | Moni |  Já a zase já ;-)
Ufff, tež jste tak zničeni z toho všeho jako je škola, vánoční úklid, škola, pečení perníčku, škola, nákup dárků a zase škola? Kdo se má pak na ty Vánoce těšit? :) Navíc bych potřebovala poradit, co koupit taťkovi, dědovi a babičce, takže pokud máte nějaké nápady, tak sem s nima...:)

A co zajímavého se mezi tím přihodilo?
Jsem oficiálně maturant! Stužkovák byl...hmm..náročný :D Ale když člověk příjde domů o půl šesté ráno a skoro poslední, co si ještě pamatuje je to, jak si o půl noci přípijel s třídním, tak to muselo být náročné, ale přitom vydařené :)

Koncert Kluse byl nezapomenutelný! Stejně tak jako autogramiáda, která trvala skoro stejně dlouho, jak samotný koncert... Nejvíce, co se mi líbilo, byla jeho operní improvizace na téma Pejskaři a potom taky jak, při jedné písničce si oběhnul celý sál a šel zezadu mezi diváky až na podium. Náhodou si vybral cestu přímo vedle mě, takže jak se tam objevil, tak první věc, co jsem si pomyslela byla: "On je taky malý?!?" :D. Při autogramiádě jsem si Jiříka oblíbila ještě víc než před ní (já ho snad mám ještě radši než Tomáška:D), pokaždé když dával podpis, tak se člověku podíval do očí a nádherně se usmál, navíc potom, jak jsem Tomášovi při focení řekla, jestli se můžeme vyfotit i s Jirkou, tak hned jak přišel, začal povídat a povídal i při focení (takže proto na té fotce vypadám tak hrozně:D)

Nakonec jsme se i my, Ostraváci, dočkali a přijel nás navštívit Jágr s kladenskou partou :) U nás už bylo vyprodáno dva měsíce dopředu, ale vyplatilo se to! Přestože Jágr dal gól a plekanec dokonce dva, my vyhráli 4:3. No ale to vám byly nervy, zvláť na konci, když Vítkovičáci zapoměli, že Jágr se nenápadně krčí u modré čáry a najednou dostal přesnou přihrávku (hlavně, že já an ně pořád křičela, že tam zůstal Jarda... asi mě neslyšeli...:D), ale nakonec to dobře dopadlo. Chudák ten pán, co seděl vedle mě, vypadalo to, že každou chvíi usne, ale jakmile jsem začla křičet, tak sebou vždy trhnul jako by byl už v polospánku...

No já se jdu zase učit, ty tři dny učení snad ještě přežiiju (včera jsem strávilla 12 hodin s chemií, takže tohle už snad zvládnu). Mám pár nápadu na články, takže snad tu o Vánocích nebude tak pusto...:)