Říjen 2012

Nedáš, dostaneš... Včera to platilo dvojnásob!

20. října 2012 v 14:11 | Moni |  Já a zase já ;-)
Jéé, já tu nenapsala, jak jsem byla minulý týden oopět v Ově na hokeji?! tak něco málo ještě k tomu:
Vítkovice-Pardubice - Hned na začátku mě udivilo, jak je málo lidí (nakonec jich bylo kolem čtyř tisíc, což není úplně nejhorší, zrovna v době když se jim vůbec nedaří a hrají mizerně). Po předchozích výkonech jsem žádný zázrak nečekala, ale naštěstí mě mile překvapili :) Jelikož si tak nějak na průbeh zápasu už nepamatuji, tak tu napíšu jen, že jsme vyhráli 3:2! :)

A teď už k včerejšímu zápasu! Kdybych tento článek psala včera, tak je nekonečný, protože jsem v hlavě měla tolik věcí, co jsem ze sebe potřebovala dostat. V noci se mi to trochu rozleželo, tak to snad bude trochu smysluplné.
Vítkovice-Liberec - Včera bylo ještě méně diváků. Já si ani pořádně nevšimla, že zápas už začal a už jsme prohrávali 0:1. No dobře, říkala jsem si, že je teprve začátek a nic to neznamená, jenže další minuta a další gól - 0:2. No bezva, už v ten moment mi bylo jasné, že tohle bude zápas blbec! A taky, že byl.. Několikrát jsme dostali Liberec pod tlak, šlo několik střel na Pavelce, ale buď to jak zázrakem chytil nebo to šlo těsně vedle nebo když měl nějaký hráč prázdnou bránu, tak buď mu nesedla střela (popřípadě zlomil hokejku) nebo to ještě někdo stihl tečovat a puk šel nad bránu. Kdykoliv jsme měli takové vyložené šance, tak v zápětí, kdy puk získal liberecký hráč, jsme dostali další gól. - Nedáš, dostaneš... Aspoň jeden hráč z Vítkovic mi včera udělal radost a to Nathan Walker. Na konci druhé třetiny se chytl do sporu s Jakubem Čuttou a i když to nejdřív vypadalo, že Čutta má navrch, nakonec s ním Walker praštil o zem. I když bitky zrovna nemusím, takový pěstní souboj už jsem v hokeji u nás dlouho neviděla a Walker si zasloužil, že mu tleskala celá aréna ve stoje (Mimochodem kdo se včera nedíval na zápas v televizi najděte si na stránkách české televizi přestávku po druhé třetině. Nathan Walker tam má rozhovor v češtině! :D Docela mě překvapil, jak dobře česky umí, ale stejně to byla sranda ho poslouchat:D). Ta bitka tak nějak povzbudila celý náš tým a my konečně dali góla. Stejně to nakonec bylo houby platné, protože třetí třetina byla stejná jak ty předchozí... zápas skončil 1:5! poprvé se taky tleskalo hráčí utkání ze soupeřova družstva, kterým se samozřejmě stal Ondra Pavelec! Ten si ten potlesk opravdu zasloužil, chytal fantasticky!