Srpen 2012

Channing Tatum

29. srpna 2012 v 18:28 | Moni |  Herci - zahraničí
Och, po delší době mi přišel nějaký zahraniční autogram poštou, ale je to spíš taková poloviční radost, protože se říká, že Channing posílá podpis od sekretářky a já vůbec nevím, co je na tom pravdy. Nevíte někdo jak to s ním je? Jinak ho snad všichni znáte ze Step Up, Dear John a nebo teď z celkem nového filmu WOW.
Adresa:
Channing Tatum
Management 360
9111 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90210
USA

Odesláno: dopis, SAE, 2 fotky - 24.února 2012

Přišlo: obě fotky podepsané - srpen 2012Jonas Gustavsson (hokej)

23. srpna 2012 v 11:29 | Moni |  Sport - zahraničí
Poslední z hokejových brankářů je tento švédký talent Jonas Gustavsson. Toho jsem si oblíbila na MS 2010 v Německu (ano, je to ten co byl v bráně, když dal Rachůnek 7 vteřin před koncem vyrovnávací gól v semifinále a poté jsme postoupili do finále).


XXX. Letní Olympijské Hry v Londýně

13. srpna 2012 v 13:26 | Moni |  Já a zase já ;-)
Sice mám radši ZOH než LOH, ale jelikože jsem poslední dva týdny strávila skoro celé před televizí, kde jsem furt hleděla na nějaký sport napíšu vám taky můj názor na celý tento sportovní svátek.
O úvodu už jsem se zmiňovala. Podle mého se vážně povedl, už jen jak dávali pohledy na různá zajímavá místa v Londýně, ale taky mě dost pobavil Bond ochraňující královnu, Mr.Bean a obrovský Voldemort. No a samozřejmě my Češi jsme zase museli zaujmout celý svět díky naším holinkám (podle mého úžasný nápad :)


Vezmu ty sporty pořadě. A jako první začnu mým nejoblíbenějším sportem na LOH :)

Tenis - hned na úvod musím říct, že mě dost zklamalo, že Nadal se odhlásil z Her, proto jsem vítězství nejvíce přála Federerovi. Ale samozřejmě jsem nejvíce fandila všem českým tenistům a tenistkám. Největší šanci na medaili nejspíš měla Petra Kvitová, jelikož měla zdravotní potíže, tak se přímo probojovala do čtvtfinále, které už bohužel nedala. Mě aspoň potěšilo, že v té době byl v hledišti, jak Jágr, tak Ovečkin :) Bohužel kdo mě naopak úplně zklamal byl Tomáš Berdych, ketrý vypadl hend v prvním kole a ve čtyřhře se Štěpánkem smolně prohrál (po dost dlouhé hře). Nejvíce, ale překvapily holky Hradecká a Hlaváčková, které se dostaly až do finále. Ale porazit sestry Williamsovy...to prostě není možné :) Ale stříbrná medaile, kterou podle mě nikdo nečekal, je perfektní. Jinak mě také docela překvapilo mužské finále, na jednu stranu jsem to přála Federerovi, protože ho mám radši a navíc jediné, co mu schází je vyhrát Olympiádu, na druhou stranu by si vítězství zasloužil i Murray kvůli letošnímu Wimbledonu. A nakonec jednoznačně Murray zvítězil, Federerovi se v tom zápasu nedařilo vůbec nic.

Konstantin Barulin (hokej)

12. srpna 2012 v 13:06 | Moni |  Sport - zahraničí
Tak a opět tu máme brankáře (a ještě jeden příjde:D) a opět ruského brankáře :D Jeho asi největší úspěch je zlato z letošního MS. A čím jsem si ho já nejvíc oblíbila? Bude to možná zvláštní, ale já si bude vždy pamatovat ten jeho úsměv, který vždy doslova nahodil, když si šel přebrat cenu pro nejlepšího hráče utkání a navíc si ho člověk vždy zapamtuje tím, že mu odstávají uši :D :D Teď to vypadá, že mě vůbec nezajímá jak chytá, ale to tak není, jen jsem podotkla to, na co si u něj vždy jako první vzpomenu :)

Semjon Varlamov (hokej)

11. srpna 2012 v 19:59 | Moni |  Sport - zahraničí
Ano, po delší době přidávám další autogram, který už vlastním delší dobu (byla jsem líná to sem dát :D, tak se omlouvám :)). Nevím, na kolik je známý tento hráč pro lidi, co se o hokej až tak moc nezajímaj, každopádně jak jste si už mohli všimnout, jsem tak trochu 'ulítlá' na hokejové brankáře, takže si většinu hned oblíbím. Pokud si moje hlava dobře vzpomíná (na což bych vůbec nespoléhala, jsem strašný sklerotik) letos na MS byl ruská jednička (i když nebyla tak jasná, střídal se párkrat s Barulinem). Někomu se možná dostal do podvědomí tím, že když Rusi vyhráli letos MS, sletěl přímo uprostřed hřiště s pohárem na led :)))

Podpis je mimochodem získán od sběratele