Červenec 2012

Polovina prázdnin pryč

28. července 2012 v 17:39 | Moni |  Já a zase já ;-)
Ty prázdniny nějak rychle utíkají, mě přijde jako kdyby volno bylo teprve 14 dnů a ejhle zachvilku už máme srpen. Přestože jsem na tyto prázky neměla nic moc v plánu, teď mi příjde, že nemám ani chvilku volna a srpen bude vypadat podobně.

Začátek prázdnin jsem strávila především na brigádě. Je to jen na pár dnů a navíc mizerně placená, ale jsem ráda aspoň za nějakou korunku. Potřebuji našetřit na hokej (aspoň ten už zachvíli začne :))

13. července jsem byla na festivalu v ulicích v Ostravě (ano, je už to dávno, ale dřív jsem to tu neměla kdy napsat). Samozřejmě jsem tam jela jen z jediného důvodu a to Tomáš Klus :D Můžete si představit, co to pro mě bylo, když denně poslouchám jeho písničky (ale nebojte nejsem jedna z těch uječených fanynek). To že zpívá dobře jsem věděla, ale to jak jsou jeho koncerty originální a jak perfektně improvizuje u každé písničky, to mě vážně překvapilo :) Nejlepší bylo, když mu u písničky Chybíš mi vypadl text :D (dole je potom přímo video z koncertu)

jediná aspoň trouchu použitelná fotka, kterou jsem pořídila

No a teď jsem byla týden u babi na vesnici a od tama jsem jela, jak už jsem psala, na kemp do Rožnova. Taková pohodička, každý den plavání v bazéně, hráni ping-pongu (konečně něco co mi jde :D i když, když se naštvu, jsem až příliš nebezpečná :D) a takové to bezvadné letní nicnedělání:D Ach jo, hned bych se tam vrátila :(....:)

Včera začala olympiáda a já až do dvou do ráno sledovala slavnostní zahájení. Musím říct, že mě Angličané velmi překvapili a nejvíc mě dostal Agent 007 ochraňující královnu Alžbětu II. a nezapomenutelný Mr.Bean :D:D A ano, o Češích se zase mluví:D no co, aspoń jsme zaujali a ty holínky byly úžasné :D:D

A co vy? Sledujete olympiádu? jak jste prožili první polovinu prázdnin a co ještě máte v plánu? pište, pište....:)

TADY je video z festivalu v Ostravě, kde Tomáš Klus zapomene text, tak začne improvizovat :D vážně doporučuji (všechny videa, co jsou tady nejsou moje, pouze jsem je našla na youtube!!)
TADY - LeHomoLe a opět Tomášova improvizace :D
TADY - VeSmíru - moje oblíbená písnička, které je taky trošku poupravená :D
TADY - no a poslední, která mě taky dost pobavila :)

Psáno ve spěchu

21. července 2012 v 20:30 | Moni |  Já a zase já ;-)
Jen ve zkratce, protože vážně nestihám....:) Už jsem tu zase delší dobu nenapsala a ještě asopň týden nenapíšu, protože jedu kempovat a wifi tam samozřejmě není....Pak Vám všechno napíšu a přidám, co jsem chtěla přidat...:)
Tak užívejte prázdniny a za pár dni mě tu zase máte :)

10. červenec 2012

11. července 2012 v 19:33 | Moni |  Odeslané dopisy
Jim Parsons

Adresa:
přes divadlo

Odesláno: dopis, 2 fotky, obálka s am. známkou

Dobře, radši se nebudu dívat, kdy jsem posílala naposledy nějaký dopis (tipuji to tak před půl rokem :) a jsem zěvdavá, kdy zase pošlu nějaký další (to radši ani netipuji)

Patrik Eliáš (hokej)

6. července 2012 v 15:56 | Moni |  Sport - čr
Tak jo, jelikož jsem slíbila, že na blog už nebudu tak zapomínat, jak jsem zapomínala v poslední době, takže hned další den tu přidávám další článek :) postupně zde přidám autogramy hokejistů, které mám díky jednomu sběrateli (kterému patří mé velké dík...:)). První z nich je Patrik Eliáš. Toho znají určitě všichni. Jde o českého útočníka, hrající za New Jersey. Letos se s klubem dostal do finále o Stanley Cup a tím také vyhrál Zlatou hokejku. V roce 2010 byl českým kapitáném na zimních olympijských hrách ve Vancouveru a v roce 2011 se podílel na bronzu na MS - takže pochybuji, že je někdo, kdo ho nezná :)


Vladimir Tarasenko (hokej)

5. července 2012 v 17:33 | Moni |  Sport - zahraničí
Tak jo...po móóóóc dlouhé době přidávám další článek a autogram, který mám déle než dva měsíce (jsem hrozný člověk:D). Je to druhý a zároveň poslední autogram, který mám z Českých hokejových her. A musím poděkovat za něj Peťi a Ondrovi. Ti, co se o hokej zase tolik nezajímají, možná neví, o koho jde. Vladimir Tarasenko je ruský hokejový útočník, který loňskou sezónu hrál za SKA Petrohrad. Popravdě jsem dost zvědavá, jak daleko to dotáhne a teď si nejsem jistá, jestli se už ví, kde bude další sezónu.

Jinak mám v plánu to tu trochu změnit, jak design, tak i celkově zaměření blogu... a samozřejmě více přidávat články :)