Duben 2012

Můj pohled na České hokejové hry

30. dubna 2012 v 18:04 | Moni |  Já a zase já ;-)
Už jsem tu někdy v lednu psala, že pojedu jeden den na hokejové hry do Brna, vybrali jsme, že pojedeme v sobotu, i když jsem hráli zrovna s Finskem, ale jiné dny jsme nemohli. V pátek večer jsem se dozvěděla, že nakonec i v sobotu bude chytat Štěpánek, takže jsem skákala do stropu :) No cesta byla dlouhá, ale přežila jsem to! :) Byla jsem poprvé v Brně? A můj dojem? Byla jsem celkem překvapená, já čekala obrovské město a ani mi moc nepřišlo, navíc ani to náměstí mi nepřišlo nějak velké... Ale líbilo se mi, že všude, kde jsme šli, tam byli samí fanoušci s dresy, šálami, klobouky..no prostě fanoušci, jak se patří....:) Kajot aréna mi přišla celkem taky maličká, jak zvenku, tak zevnitř... Čez aréna je snad dvakrát větší, přesto atmosféra tam byla neuvěřitelná! Zazpívala jsem si hymnu, sice jako jediná v mém okkoli a strašně falešně :D:D:D Zezačátku jsem jen tleskala, pak už jsem začla i s některými pokřiky, i když kdykoliv skandovali Kubu Štěpánka, tak jsem se přidala...Ten pán vedle musel mít radost, celý zápas ho totiž pomlouval...:D Taky jsem se tam zamilovala do maskotů české reprezentace!:D::D oni jsou tak úúúžasní...!!:D Jsem se někdy musela přemlouvat, ať nehledím furt na ně, ale ať sleduji hokej:D Když oni furt byli kousek od nás a dělali samé blbosti....:) No jediné mínus bylo, že jsme v prodloužení prohráli, ale i tak jsem šťastní, že jsem tam mohla být....:)
Druhý zápas byl taky zajímavý! No, popravdě to byl lepší zápas než Finsko-Česko, ale mohli jsme tam být jen dvě třetiny, abychom stihli vlak.(nakonec utkání skončilo, když jsme ještě seděli v Brně na nádraží...) Nemohli jsme hlavně z toho, že stojíme pár metrů od Varlamova, Fastha, Kuznětsova a Tarasenka....:D za námi byl "ruský kotel", kde furt jeden Rus mával vlajkou a mě s tím pořád mlátil do hlavy, jsem jednu dobu myslela, že mu to vezmu a hodím mu to na led. Doufám, že neuměl česky, jsem na něj furt nadávala...:D Ale ve fandění neměli vůbec žádnou šanci, jakmile začli fandit, začla bučet celá aréna....:)
Tarasenko a Kuznětsov - jo, to jsem zrovna šílela, že jsou tak blízko ....:D

Navíc musím poděkovat Peťi, že byla tak hodná a sehnala mi podpisy Tarasenka a Petružálka! :)

Já je zbožňuji ;)

No jinak s nominací na MS jsem spokojená! Největší radot mám teda u brnkářů - Štěpánek, Kovář a Mrázek..Říkejte si co chcete, ale pro mě to jsou tři skvělí brankáři, kteří si to MS zalouží! Strašně jsem se bála, že Hadamczik nevezme Petružálka a taky on sám říkal na tiskovce, že se rozhodl až na poslední chvíli, když viděl jak se snažil v zápase s Rusy! Takže spokojenost, spokojenost!! Zachvilku to celé začne.....

Jim Broadbent

30. dubna 2012 v 17:07 | Moni |  Herci - zahraničí
Jak mi přišla obálka z Anglie, přemýšlela jsem, kdo to vlastně je. Vždyť z Anglie mi dopis nepřišel už asi tak půl roku, úplně jsem zapoměla, že jsem posílala žádost Jimovi. Hned jsem byla nadššená, že se mi rozšířila HP sbírka....:) Jima mám ráda v HP jako profesora Křiklana, ale nejradši ho mám v mém milovaném Moulin Rouge...

Adresa:
Jim Broadbent
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK


Odesláno: dopis, 2 fotky, SAE - 24. únor 2012

Přišlo: moje fotky podepsané plus podpis na papíru - 27. duben 2012Partička - Ondřej Sokol, Igor Chmela, Michal Suchánek, Richard Genzer

30. dubna 2012 v 16:59 | Moni |  Herci - čr
Já Partičku zbožňuji!!!Takže jsem jim už několikrát přes Primu psala o autogram. Poprvé mi přišla jen nepodepsaná fotka, ale podruhé už to vyšlo:) Nedávno jsem jim fandila na TýTý a byla jsem šťastná, že se stali celkovým vítězem (moje babička potom ještě týden na to nadávala:D). Pro mě je jednička Ondra, ale všichni čtyři jsou bezvadní:D

Odesláno: žádost přes e-mail - někdy v březnu 2012

Přišlo: společná podepsaná fotka - někdy v březnu 2012

Zbyněk Michálek (hokej)

23. dubna 2012 v 8:54 | Moni |  Sport - čr
Slíbila jsem, že sem budu přidávat více článku a teď jsem si vzpoměla, že jsem tu ještě nedala poslední autogram, který jsem získala od jednoho sběratele. A opět jde o hokejový autogram :) tohoto hokejistu znají určitě i ti, co se o hokej moc nezajímají. Zbyněk Michálek hraje v NHL za Pittsburgh, ale také jsme ho mohli vidět v české reprezentaci na posledním MS na Slovensku. Pro mě jeden z nejlepších obránců :)

Získáno od sběratele


Už jen pár dní.....

16. dubna 2012 v 18:48 | Moni |  Já a zase já ;-)
Trochu to tu teď zanedbávám, ale já se polepším :) Ve škole se zase všichni zbláznili a navíc mi do toho přibyla autoškola, takže když mám volný den, tak se snažím jezdit :)

Krom toho všeho ještě sleduji hokej. V extralize sleduji finále...Musím se přiznat, že se do finále dostaly snad mé dva nejméně oblíbené týmy, nakonec ale fandím Kometě a to z několika důvodu: Pardubice vyhráli předminulou sezonu (ve finále porazili Vítkovice), Pardubice mají Rákose, kterého vážně nemusím a Kometa je na Moravě.... Za to v KHL už celkem dávno vypadnul Petrohrad, takže to už taky nesleduji a jelikož je NHL v noci, tak se snažím sledovat aspoň výsledky z play-off. I když včera večer jsem se dívala na 3.zápas Pittsburgh-Philladelphia a to pro mě teda byla hokejová lahůdka :D Nechybělo tam vůbec nic, dokonce mi ani moc nevadilo, že to dávali na Nova sport :)
Jinak zachvilku taky začne MS! Už se těším, jak zase každý den budu sedět u nějakého zápasu (jsem zvědava, jak to udělám příští rok, když v té době budu maturovat) :) akorát mě zklamalo, že nepojede Rolas a Pavelec...No jedinou výhodu to má, že Štěpánek nejpravděpodobněji bude jednička:)

Musím tu přidat ještě některé autogramy, které mám už delší dobu, jen jsem líná je sem dávat :) A taky bych už konečně mohla zajít na poštu a poslat ty dopisy, které už mám tři měsíce napsané :D No některé stejně budu muset přepsat, protože už nejsou aktuální....:)

Tentokrát už se budu ozývat častěji!! Slibuju!!! :)

Jevgenij Malkin (hokej)

6. dubna 2012 v 12:23 | Moni |  Sport - zahraničí
Po delší době (k tomu zmatku ve škole mi přibyla i autoškola) sem dávám ještě autogramy, které mi přišli už před pár dny, ale stále jsem odkládala zveřejnit je i tady...:) Jako první je Jevgenij Malkin, ti co sledují hokej určitě vědí o koho se jedná, a ti co ne, si myslím, že už aspoň jeho jméno zaslechli. Možná nejlepší hokejista světa (já to hodnotím subjektivně trochu jinak :)) Přesto jsem za jeho autogram přešťastná!!! :D Kdo by nevěděl, hraje v NHL za Pittsburg ;)

Získáno od sběratele