Březen 2012

Moje odpovědi

27. března 2012 v 16:16 | Moni |  Ostatní
Jak jste si mohli všimnout, poslední dobou vůbec nemám čas na blogování, takže moc ani komentáře nepřidávám, ale budu se snažit o zlepšení... :) Nejdříve bych chtěla poděkovat těm, co se zúčastnili předminulého článku a jelikože někteří chtěli slyšet i můj názor, dám to tady pro všechny...:)

Setkal jsi se už i s negativním názorem na tento koníček ve tvém blízkém okolí?

Většina nejspíš ví, že já o tomhle koníčku moc lidem neříkám a to právě kvůli negativním názorům, nemusím poslouchat ty řečí, proč dávám tolik peněz za to, když si to stejně něky sama říkám :) ale to mě neodradí....:)

Jaké je tvoje nejlepší setkání s celebritou? Pokud jsi se s nikým nesetkali, kdo by to byl?
Já moc těch známých osobností nepotkala, ale co si teda jako první vybavím, tak bylo setkání s Viktorem Ujčíkem, který patří mezi moje nejoblíbenější hokejisty :) No ale jinak by bylo spoustu dalších lidí, které bych chtěla potkat. z herců by to byl třeba Johnny Depp nebo Ian Somerhalder :)

Jak dlouho bylo tvoje nejdelší čekání na nějaký autogram?
Tý jo, tak tohle já vůbec nevím...:) Ale řekla bych tak kolem roku....:)

Co na tento koníček říkaji tvoji rodiče?
Rodiče jsou jedni z mála, kteří o tomhle koníčku ví, sice nemají nic proti, ale ani mě v tom vyloženě nepodporují. Mamce jenom udělalo radost, když mi přišel podpis od Tomáše Kluse :)

Jak jsi přišel ke sbírání autogramů? A jak dlouho už je sbíráš?
Autogramy sbírám od 1.prosince 2008...sama se divím, že už je to tak dlouho... a jak jsem přišla ke sbírání? Myslím, ež v tu dobu jsem strašně byla posedlá Narnii a oblíbila jsem si všechny ty herce z ní, tak mě jednou večer napadlo, že bych si mohla napsat o jejich autogram, tak jsem trochu hledala na netu a našla jsem blog od Sammy, no a pak už to bylo raz dva.. a stal se ze mě taky sběratel :)

Jak dlouho sleduješ hokej a vše kolem něj?
Většina, co psala tak začaly sledovat hokej hlavně od ms 2010 :) ale já to mám právě od MS 2009. A přivedla mě k tomu kámoška, která sledovala hokej celý život. Teď už jsem ale o odst větší blázen než ona :D

Objevila se zpráv, že Lev Poprad bude hrát KHL v Praze. Jaký máš na toto názor?
Jako na jednu stranu je to dobré, aspoň tu může přijet Petrohrad (já se ale do Prahy stejně nedostanu. takže pro mě je to na nic), ale na druhou stranu se mi to vůbec nelíbí... vždyť kde takový klub sežene fanoušky? Kdyby v Ostravě vznikl další tým, stejně by pro mě nejdůležitější byly Vítkovice.... No uvidíme jak to bude....

Je už taky celkem známé, že Slovensko chce s námi pořádat ms v hokeji v roce 2015. Souhlasíš s tím?
Ne! MS pořádali minulý rok, tak proč teď chtějí pořádat sami! Navíc by zase Ostrava přišla o pořádání a to nechci :)

Hodně se diskutuje, kteří tři čeští brankaři letos pojedou na ms. Kdybys mohla vybrat jakékoliv tři české brankaře, kteří by to byli?
No pro mě by ideální sestava asi byla Pavelec, Štěpánek a Mrázek ... Ale to neříkám, že bych třeba nechtěla i Neuvirtha nebo Kováře....:)

Komu fandíš v extralize, v NHL a v KHL?
Tak extraliga je jasná ! :) v KHL Petrohradu a NHL sleduji nejméně, ale mezi mé oblíbené týmy patří: Winnipeg , Montreal, Pittsburgh, Philadelphia....

I takový je hokej...!

22. března 2012 v 16:43 | Moni |  Já a zase já ;-)
Další článek, který se bude týkat hokeje... Ale pro ty, co hokej až tak moc nezajímá, už s tím zase nachvilku přestanu... :( :) I když se nám podařilo sérii prodloužit až do sedmého zápasu, nakonec Vítkovice prohráli...:(:( což o to, každá prohra bolí, ale to co se stalo v úterý je jedna z nejhorších...:( Opravdu strašný pocit, když vyhrávate celý zápas a najednou 30 vteřin před koncem dojde k vyrovnání... :( No a v prodloužení jsme hned v první minutě prohráli...:( No co se dá dělat, i takový je hokej... I teď mě to ještě mrzí, ale nejhorší byl hned ten večer (no jasně, že jsem z takovéhle prohry brečela :)), jsem byla tak zooufala, že jsem si šla lehnout, usnula jsem a celou noc spala ve vítkovickém dresu... :)
No a teď pět měsíců bez Vítkovic! Jo já ví, ještě tady jsou EHT a MS, ale to prostě není to samé... :) No ale teď hlavně každý den sledovat a modlit se, ať Ujčík ještě aspoň jednu sezónu u nás zůstane... No a co říct na zbylé týmy v semifinále? Zlín bohužel taky vypadl, takže nejvíc to asi budu přát Plzni a pak asi Liberci nebo Pardubicím, sice nás vyřadili, ale takhle to zase neberu, ale to zase neříkám, že se mi někteří jejich hráči dost nesprotivili... (omlouvám se Komeťákům, ale každý má své oblíbené a méně oblíbené týmy...:D). Sakra, už teď se nemůžu dočkat další sezóny...:)
zdroj obrázku: www.hc-vitkovice.cz

Alexandr Ovechkin - hokej

18. března 2012 v 11:35 | Moni |  Sport - zahraničí
Tak tohle budu rozdýchávat pěkně dlouho!! :) Ovečkin je pro mě nejlepší hokejista světa, i když se mu teď vůbec nedaří, ale pro mě bude vždy nejlepší! Jak jsem se dozvěděla, že bych mohla mít jeho podpis, celou dobu jsem se modlila ať to výjde. A ono to naštěstí vyšlo. Tenhle podpis mám také od toho samého sběratele, ale za toto bych mu chtěla nejvíce poděkovat. Splnil se mi další sen...:) No ještě teď jsem z toho mimo, takže už radši nic víc ppsát nebudu :)

získáno od sběratele


Zapojte se i Vy!

14. března 2012 v 15:53 | Moni |  Ostatní
Vy víte, že tento blog je především zaměřen na autogramy a hokej a poslední dobou mě na tyto dvě téma napadlo pár otázek a chtěla bych vědět i nějaké jiné názory na tyto téma kromě mého. Proto jsem tu napsala pár otázek. jak pro autogramové, tak i hokejové návštěvníky, proto bych Vás chtěla poprosit, pokud máte chvilku času zda by jste nevyjádřili svůj názor nebo své zkušenosti. Klidně můžete odpovědět jednou větou a klidně se můžete rozepsat! (budu jen ráda :)). Děkuji :)

Otázky pro autogramové návštěníky:
1. Setkal jsi se už i s negativním názorem na tento koníček ve tvém blízkém okolí?
2. Jaké je tvoje nejlepší setkání s celebritou? Pokud jsi se s nikým nesetkali, kdo by to byl?
3. Jak dlouho bylo tvoje nejdelší čekání na nějaký autogram?
4. Co na tento koníček říkaji tvoji rodiče?
5. Jak jsi přišel ke sbírání autogramů? A jak dlouho už je sbíráš?

Otázky pro hokejové návštěvníky:
1. Jak dlouho sleduješ hokej a vše kolem něj?
2. Objevila se zpráv, že Lev Poprad bude hrát KHL v Praze. Jaký máš na toto názor?
3. Je už taky celkem známé, že Slovensko chce s námi pořádat ms v hokeji v roce 2015. Souhlasíš s tím?
4. Hodně se diskutuje, kteří tři čeští brankaři letos pojedou na ms. Kdybys mohla vybrat jakékoliv tři české brankaře, kteří by to byli?
5. Komu fandíš v extralize, v NHL a v KHL?

Klidně můžete odpovědět na obě téma, pokud máte k tomu, co říct :) Díky:)

"Nikdy není žádný zápas prohraný dokud nezazní siréna"

13. března 2012 v 17:26 | Moni |  Já a zase já ;-)
Já tu ten nadpis musela dát! Není z mojí hlavy, do slova jí řekl Vokoun po té, co Rachůnek dal sedm vteřin před koncem vyrovnávací gól a my poté postoupili do finále na ms 2010 !! A ta věta se k dnešnímu článku hodí...
Psala jsem tu, že v ponděli pojedu na čtvrtfinále Vítkovice-Pardubice. Taky jsem nakonec jela a musím říct, že jsem většinu času byla celkem zklamaná, sice bylo lídí přes 9000, ale vůbec to nebyla play off atmosféra a Vítkovice hráli od druhé třetiny vážně hrozně!! A třetí třetina už byla tragédie. 10 minut před koncem a my prohrávali 1:2. Devět minut před koncem a náš kapítán Burger (aspoň myslím, že to byl on) byl na čtyři (!!!) minuty vyloučen, takže se jen bránili. Poté co jsme zase hráli v pěti to byla bída a bída a já nechápala, že když zbývaly už jen dvě minuty do konce byl Šindelář pořád v bráně, až 40 sekund před koncem jsme hráli power play, ale sotva jsme se udrželi v utočné třetině a když jsme se tam opět dostali byl to ofsajd! 20 sekund před koncem a my jsme si vzalli oddechový čas a aspoň tak desetina diváků se zvedla a šla domů!! (to nepochopím!!! Já, která vždycky věřím, už jsem nevěřila, ale NIKDY bych neodešla dříve). No skončil oddechový a rozehrávalo se ve středním pásmu, naštěstí jsme se opět dostali do utočné třetiny a najednou prostě Štefanka vystřelil a... BYL TO GÓÓÓL!!!:D:D Já to ani pořádně neviděla, bylo to strašně rychlé, ale najednou se začla radovat celá čez aréna. No já skákala, jak blbá!!! Takovou radost jsem měla doposud jen u dvou gólu a všechny tři góly spojuje to, že nás doslova zachránili - první to byl, jak už jsem říkala, ten co střelil Rachůnek a druhý jak jsme hráli loňskou sezónu finále s Třincem a prohrávali sérii 0:3, tehdy nás záchránil Klimek v poslední minutě( to už měli dokonce připravený i pohár u ledu!!). To mi hned spravilo náladu... No nakonec to došlo až k nájezdům a my vyhráli!!! Víc tu nebudu rozepisovat, protože hlavní už jsem napsala :) a hlavně vedeme 2:1 a za pár minut hrajeme další zápas....

Stav série je 1:1!

10. března 2012 v 10:31 | Moni |  Já a zase já ;-)
Tak zase jeden hokejový článek!:)
Vítkovice hrajou čtvrtfinále s Pardubicemi. Ve čtvrtek a v pátek se hrálo v Pardubicích! První zápas byl hroznej, první třetina ušla, dokonce jsme i do půlky zápasu vedli, ale potom se to najednou otočili a my přestali hrát. Takže to nakonec skončilo 2:5 :(:( Na poslední dvě minuty už jsem se ani nedívala, jak jsem byla naštvaná......:(
No a včera jsem zaspala první minutu. Byla jsem unavená ze školy, tak jsem si nachvilku šla lehnout, no a nějak jsem neslyšela budík. Takže jsem docela zírala, když jsem zapla hokej a v bráně nebyl Málek. Ale já celkem Šindelářovi věřím a taky že chytal fantasticky. Prostřelil se jak Ujčík, tak Káňa a celý tým hrál fakt dobře. Takže to po třetí třetině bylo 2:2. Já prodloužení nemám ráda, u toho jsou šílené nervy! A navíc jak v poslední minutě prodloužení měli Pardubice tutovku, tak se mi málem zastavilo srdce :D:D No a pak už přišli moje oblíbené nájezdy, kde Ujčík a Burger nezklamal...A vyhráli jsme!!!:D:D Juchůůů, po čtrvtku jsem moc nedoufala, že stav bude 1:1... Takže teď jen ať nic nepokazí doma v Ostravě. Navíc jak jsem si myslela, že už na žádný hokej nepojedu, nakonec jedu aspoň v pondělí!! :)

No jinak ve škole je toho pořád moc a aby toho nebylo málo, tak bych na jaře měla začít s autoškolou. Chtěla jsem už začít na konci února, ale pořád byl ještě sníh a já to celkově nějak odkládám, prootže se šíleně bojím. Si nedovedu představit, že budu sedět za tím volantem a teď s tím autem se mám rozjet :D no bude to šílené!!!

Tomáš Plekanec (hokej)

5. března 2012 v 20:35 | Moni |  Sport - čr
A další cenný autogram, který jsem měla i v TOP 10 na rok 2012 je od hokejisty Tomáše Plekance, pro Tomáše mám už napsaný i dopis a chci ho poslat do klubu, ale nikdy nemám jistotu, že mi vůbec odepíše, takže jsem si jeho autogram získala přes sběratele. Tomáš je pro mě opravdu jeden z nejlepších českých hokejistů. A vlastně jen kvůli jemu fandím i Montrealu:) Na jednu stranu mu přeji, ať to s Montrealem dotáhne co nejdál v NHL, ale nadruhou zase chci aby nám pomáhal na ms :)


Karel Rachůnek (hokej)

3. března 2012 v 12:52 | Moni |  Sport - čr
No a poslední z nic je Karel Rachůnek. Jeho gól "Rachna Kachna..." je nejkrásnější gól, který jsem viděla. (Pamatuji si, že jsem byla sama doma jen s mým psem, tak jsem si sedla přímo před televizi a řvala, že to ještě dáme, a potom jak Rachůnek dal gól jsem začla řvát a utíkat po celém bytě :), jen chudák pes se mě lekl a zalezl za skříň :)). Je to prostě smutné, co se stalo a děje na světě...:(:( Vždy zemře ten, kdo si to nejmíň zaslouží :(

Získáno od sběratele


Josef Vašíček (hokej)

3. března 2012 v 12:46 | Moni |  Sport - čr
Další pro mě moc vzácný autogram je od hokjisty Josefa Vašíčka. Vašíčka si pamatuji hlavně z EHT, ale většina si ho nejspíš pamatuje z MS 2005, kde získali Češi zlato! (kde dal ve finále v poslední minutě gól přes celé hřiště). Bohužel i on patřil do týmu Lokomotiv Jaroslavl :( :(

Získáno od sběratele


Pavol Demitra (hokej)

1. března 2012 v 19:38 | Moni |  Sport - čr
Pamatuji si, jak se Demitra loučil po MS na Slovensku s reprezentací, měl slzy v očích a já, jak to viděla, taky... Ale potom přišlo o hodně horší loučení :( Brala jsem ho stejně jako Rachůnka, Vašíčka a Marka (škoda, že někteří Češi na něj trochu pozapoměli) Je škoda, že odešel tak brzo :( :( :( Víc k tomu nemám, co dodat. jen chci dodat, že i když se tahle tragédie stala v záři, není den, co si na naše hrdiny aspoň letmo nevzpomenu...

Autogram je získan od sběratele (moc děkuji)


Dmitrij Jaškin (hokej)

1. března 2012 v 15:26 | Moni |  Sport - čr
Tak další hokejista, který mi přišel poštou!:) Je to ještě takový mladiček v extralize, ale už teď má za sebou třeba mistrovství světa 20! Jednou to možná bude naše velká posila v reprezentaci a já bych mu to jenom přála :) Jinak má celkem zajímavý podpis :) (fotka je opět nekvalitní - jsem líná:))

Adresa:
přes klub HC Slavia Praha

Odesláno: dopis, fotka, SASE - 13. únor 2012

Přišlo: jeho podepsaná fotka - 27. únor 2012