Listopad 2011

Konečně dobrý hokej! :)

26. listopadu 2011 v 17:49 | Moni |  Já a zase já ;-)
Jo, možná kdybych se někdy podívala na stránky Zlínu, všimla bych si, že Čajánek je zraněný, či co, a nebude v Ostravě hrát. Aspoň bych potom pořád nezírala na led a hledala žlutého hráče s šestnáctkou na zádech. :) No nic, hlavní je, že jsem viděla všcehny Vitkovičáky a vyhráli :) Dokonce hráli opravdu pěkný hokej. A nakonec jsem viděla i toho Ujčíka (ale bylo to opravdu složité:)) A podepsal mi šálu a fotku!!!:D Byl opravdu milý, že všem vše podepsal. Dokonce i ti co neměli žádný papír( třeba já :)), tak se hned zeptal jestli nechcem i kartu :) Má tam být i v úterý, jak se bude hrát proti Třinci! Jen teď přemýšlím, co bych si ještě nechala podepsat. Chtěla bych si koupit takový ten minidres do auta (že by to rovnou podepsal), ale je tu menší problém - Nemám auto!:D:D Takže asi nic, a taťka to prostě v autě nechce!
Berdych postoupil do semifinále a já to neviděla! Byla jsem tak unavená (navíc mě bolela strašně hlava), že jsem u toho usnula. Navíc poslední co jsem viděla bylo, že prohrál první set a ten druhý prohrávala myslím 2:4. potom jsem se vzbusila a ptala se taťky jak to skončilo a on řekl, že Berdych vyhrál. Ráno jak jsem ale vstala, jsem nevěděla, jestli se mi to náhodou jen nezdálo. Ale nezdálo, opravdu vyhrál!! :)
Dneska jsem konečně viděla Rozbřesk! Byla to celkem blbá kvalita, ale přesto mi to vyrazilo dech! já, která nemám ráda Rozbřesk jako knihu, řadím tento film hned po Stmívání jako nejlepší!! Opravdu krása! Nádherná svatba, nádherné líbanky a úžasný konec!! já fakt nemám, co vytknout!!
Už mám napsaný dopis pro Rickmana, teď chci ještě napsat pro Tomáše Kluse, Josefa Váňu a zkusit taky hokejisty Vítkovic. Snad to stihnu všechno do pondělka! Vůbec totiž přes týden nebudu mít čas. V pondělí celé odpoledne zase strávím v nemocnici u doktora :(:( (jak se mi tam nechce), v uterý na hokeji :D, pak chci někdy ještě na ten bazén a pak už chci péct cukroví na Vánoce (už mám pár druhů vybraných, tak snad se mi to povede!)
Nemám ani jeden dárek a nevím ani co koupit! Vím jen, že si chci koupit dva kalendáře. Jeden Vitkovický druhý reprezentační. Jenže ten Vítkovický se ještě nezačal prodávat a ani nevím, jestli to bude nastěnný nebo stolní, takže si ani nemůžu objednat ten reprezentační, protože nevím jaký koupit..:( To ještě ani nestihnu! Navíc vůbec nevím, kdy koupím ten Vítkovický, kdy se zase vůbec dostanu do Ostravy na hokej...
Dneska musím večer fandit jak Berdychovi na Turnaji mistrů, tak Klusovi ve slavíku :) Prostě to dneska nemůže vyhrát Gott, ale Klus! :D:D

Co bych přála kdyby náš Ježíšek byl miliardář!

24. listopadu 2011 v 18:02 | Moni |  Já a zase já ;-)
Tý jo, je to opravdu nesmyslý článek! Ale uvažovali jste někdy, co všechno by jste si koupili, kdyby jste vůbec nebyli závislí na penězích? Jen jsem se tak nachvilku zamyslela a docela mě překvapilo, kolik věcí by mi udělalo radost, ať už jde jen o maličkosti a nebo dárky za desítky tisíc korun:) tak schválně pár věcí, co mně napadlo jako první:
  • Mobil - no ten mě asi napadl jako první už jen kvůli toho, že stále vybírám, jaký si na Vánoce přát. No a už mám omezený počet, který si vybrat. Btw, moc díky za rady v předchozím článku, moc jste mi pomohli, i když si nakonec asi vyberu uplně jiný mobil, ale to hlavně kvůli vaším radám.
  • Foťák - Sice mám nový foťák asi tak rok a půl, ale je to celkem obyčejný digitální foťák a jelikož ráda fotím, chtěla bych si jednou pořídit zrcadlovku, ale na tu ještě musím dost dlouho šetřit, ale tak snad někdy!!
  • Cesta kolem světa - A kde bych se nejradši podívala? Londýn, Irsko, Barcelona (ano, opět:D), Madrid, jih Francie, Paříž (zase:)), Holandsko, Berlín, Vídeň, Řím, Finsko, Švédsko, Norsko, Petrohrad, Moskva, Atény, Egypt, Istanbul, Indie, Peking, Havaj, Austrálie, Nový Zéland, Kalifornie, celá Kanada, New York, Washington, Mexiko, Rio de Janeiro, Argentina... hmm, no jak to tak vypadá, tak by možná nestačil ani ten Ježíšek miliardář:D:D
  • pernamentka na hokej - Tak to asi není žádné překvapení :) Akorát by byl problém, jak se pokaždé dostat do Ostravy.
  • lístky na mistrovství v hokeji - A je jedno, jestli by se jednalo o mistrovství, které se bude konat ve Finsku nebo za pár let u nás v Česku
  • Vstupenky na různé akce - Tak třeba ráda bych se někdy chtěla podívat na Wimbledon nebo třeba US Open. Nebo se třeba jet podívat na nějaký zápas Barcelony. A nebo třeba se letět do USA podívat na nějaký zápas NHL.:) No ale neplatí to jen ke sportu. Ale třeba i k hudbě, ať už jde o české celebrity, jako např.: Tomáš Klus nebo Lucka Vondráčková, tak i světové a to hlavně Green Day, Simple Plan... No a nakonec nesmím zapomenout i na sen každého sběratele autogramů a to cony!! Jo, to je taky můj sen!!:)
  • kalendáře - možná se mi tento dárek splní a ježišek mi je přinese. Chci dva kalendáře, jeden na stěnu a druhý na stůl. A jeden chci s českou reprezentací a druhý s Vítkovicemi.
  • ještě jeden Vítkovický dres - sice už jeden mám, ale vůbec by mi nevadilo mít ještě jeden, tentokrát modrý, s Káňou nebo Ujčíkem :)
  • parfém - Jsem závislá na jedné vůni. Je opravdu nádherná, ale ten parfém není můj. Vždy si ho půjčuji od mojí segry, když není doma. Tak jsem si říkala, že si ten parfem budu přát na Vánoce, ale přesně ta vůně, co se mi líbí, se už neprodává a jelikož je to značka Davidoff, tak podobné parfémy stojí kolem tisícovky!!:( A to se mi opravdu nechce dávat za voňavku :(
  • knížka - Mám strašně ráda knihy a opravdu mě moc potěší, když nějakou dostanu a jsem za ní ráda....
No teď momentálně je to všechno na co si vzpomenu! Jsem vážně náročná, ale je to jen takový sen, co by mě nejvíce potěšilo. Ale to vůbec neznamená, že z ostaních dárků nemám radost. radost mi udělá každá blbost, takže si nemyslete, že jsem nějaká namyšlená a radost by mi udělal pouze dárek za 100 000...:) Na a co Váš seznam věcí, co by jste si nejvíce přáli, kdyby nezáleželo na penězích? Píště, piště, ať si mám co počíst..:)
Jinak jen chci ještě říct, že zítra jedu konečně na hokej. A zrovna tam mají takovou akci, že ve fanshopu bude prodávat Viktor Ujčík! :) Tam prostě musím být!!:D:D I když tam bude zase milion lidí, ale pokusím se k němu procpat. Aby to nevypadalo blbě, tak budu dělat, že si tam vybírám nějaké věci a pak se k němu nějak přiblížím a požádám ho o autogram!:D Tak mi držte pěsti, ať mi to výjde a ať Vítkovice vyhrají!!! :D

Potřebuji poradit!

21. listopadu 2011 v 21:46 | Moni |  Já a zase já ;-)
ahojte! :) Potřebovala bych od Vás radu! Taťka mi už dávno řekl, ať si vymslím nějaký "hlavní" dárek na Vánoce. Dlouho jsem uvažovala, co vůbec chtít. Mám už skoro pět let mobil a už se mi skoro rozpadá, ale přesto ho mám stále ráda a bude se mi po něm stýskat. Nicméně už bych vážně potřebovala nový než se rozpadne, takže jsem se nakonec rozhodla pro nový mobil. Ale mám velké dilema! Rozhoduji se mezi dvěma a vůbec nevím, který si vybrat. Každý má nějaké plusy a nějaké minusy!
První z nich je Nokia C5-03. Ten se mi zamlouvá hlavně vzhledem a tím, že má opravdu dobré rozlišení displeje ( 640*360, 16,7 milionů barev). Dokonce má i dobrý foťák 5 Mpx, ale nemá ani blesk ani automatické ostření. Ale největší nedostatek pro mě je ten, že jsem slyšela, že má celkem zastaralý operační systém, který je celkem pomalý.
No a ten druhý je Samsung Galaxy 3. Ten má sice rozlišení displeje jen 400*240, ale zase má andriod a to je prý lepší operační systém (v tomhle se vůbec nevyznám :)) Foťák má sice jen 3Mpx, ale zase automatické zaostření. A ještě jedna nevýhoda, tento mobil nemá hry ani JAVA

Opravdu nevím, který si vybrat a jelikož počítám s tím, že mi mobil zase vydrží aspoň těch pět let, tak chci co nejlepší. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s těmito mobily? Pokud jo, můžete napsat svůj názor. A pokud ne, tak můžete aspoň napsat, který by jste si vybrali na mém místě? Moc děkuji za jakékoli rady :)

Tak zase trochu počteníčka :) aneb Mám strašně nezajímavý život! :)

20. listopadu 2011 v 21:06 | Moni |  Já a zase já ;-)
Ach jo, dneska jsem chtěla napsat tři dopisy, že bych je hned zítra nebo v úterý poslala, ale jelikože jsem přesně pět hodin a 20 minut dělala seminárku, tak mi nezbyl ani žádný čas na dopisy ani žádný čas na učení do školy! Takže si zase užiji skvělou noc nad tlustou bichlí do bioly! Jupííí!:D:D Už se nemůžu dočkat!:D A na dopisy můžu zapomenout, ale já je tenhle týden pošlu! Slibuji! :)
Co nového u mně? Celkem nic, proto jsem ani tak dlouho nepsala :) Rozhodla jsem se, že budu cvičit!:) (Vás to určitě zajímá co? :) Ale já tu musím napsat, abych to dodržovala!:)) Rozhodla jsem se že budu každý týden chodit plavat! A já to prostě dodržím!! Aspoň do těch Vánoc! :)
Ještě jednou Vám připomenu, že tohle budu brát i jako dalo by se říct "deník" a proto se omlouvám všem, hlavně blogům o autogramech, že tu nebudou jen ty autogramy, protože jak jste si všimli, kdybych tu přidávala jen věci o autogramech, byl by tu tak jeden článek za měsíc. A navíc mi to tak příjde lepší, když vlastně spojím blog o autogramech a můj osobní blog :) Tak kdo má něco proti, tak to prostě jen ignorujte :)
V pátek jdu konečně zase na hokej! Koupila jsem mamce lístek jako dárek k narozeninám. Bude tam poprvé, tak snad se jí to budu líbit. Jo málem jsem zapoměla napsat, že to je proti Zlínu. Na Zlíně jsem ještě nebyla a strašně se těším na Čajánka a Leška:) A pak nejspíš půjdu i to poslední útery v listopadu na Třinec, na to se těším nejvíc, protože pro nás je to tady takové ocelářské derby:D Ale je blbý, že Vítkovicím se teď vůbec nedaří :( Dneska prohráli s Mladou Boleslaví:(
Začínám zbožňovat NHL. Konečně jsem viděla živě nějaký zápas a to proto, protože byl celkem brzo a navíc v sobotu :) A navíc když hrál můj oblíbený tým Winnipeg proti Flyers..Škoda jen, že nehrál i Jágr :( Ale Winnipeg vyhrál, to je hlavní!!:D A jupííí, v pátek v celkem přijatelnou dobu bude hrát Washington a teď nevím proti komu, ale hlavní je že uvidím Vokouna a Ovečkina.
Začal Turnaj mistrů! Samozřejmě to přeji Berdychovi, ale pokud se mu to nepodaří tak to přeji Federerovi a pak hned Nadalovi! :) Ale Berdych mě štve! proč se musel rozejít s Luckou Šafářovou a dát se dohromady s takovou modelkou!:( Nemůžu si pomoct, ale Tomáš s Luckou tvořili uplně nádherný pár!! Škoda no!! :(
Jo ještě jedna taková maličkost, co mě poslední dobu namíchlo a to naše fotbalová reprezentace! Jako já jsem ráda, že postoupili na EURO, moc jsem jim to přála, ale to se vážně neumí chovat?!? Navíc mě třeba překvapil, že mezi nimi byl i Rosický! U něj jsem si myslela, že má lepší chování :(:(
Tak jo dneska asi bez obrázku, protože vážně nestíhám :)

I was famous! :)

6. listopadu 2011 v 9:53 | Moni |  Já a zase já ;-)
Koho nezajímá moje kecy o hokeji, tak zase může přeskočit tento odstavec :) V pátek jsem konečně zase byla na Vítkovicích! Ach jo, škoda jen, že prohráli a navíc zrovna proti Spartě! :( Ale nejvtipnější bylo, že jsem byla vybrána do jedné soutěže, tak jsem šla až tam dolů na střídačky a byla jsem na obrazovce, takže mě vidělo přes 500 lidí!:D samozřejmě já úplně vyklepaná! :D:D No nakonec jsem sice nevyhrála, i když jsem teoreticky byla první (mělo se hádat, který hráč je na fotce a já to řekla potichu:)), ale ten kluk co vyhrál 6lístků na další utkání tu cenu nechtěl tak mi jí potom dal. Problém je ale takový, že jsem tam včera volala a oni říkali, že je to i na jméno a to mně v tom spěchu ani nenapadlo, takže mám vlastně šest lístků úplně na nic:( :).
Škola mě jednou zabije!!! Taky se vám stane, že už prostě ke konci týdne, ve čtvrtek už nemáte sílu se ani učit? Chce se Vám šíleně spát po tom celém týdnu, ale máte kupu učení, které neleze do hlavy? A nejhorší je, že si člověk neodpočine ani přes ten víkend, bo má další kupu učení na další týden :( Navíc mám povinnou chemickou olympiádu a nevím ani jak mám vypočítat jeden příklad a to už v uterý něco musíme odevzdat a kdy mám asi najít čas nad tím vůbec přemýšlet:(:( A na seminárku jsem se zatím ještě ani nepodívala:(:( Ale dost stěžování, stejně mi to nepomůže!:)
Chtěla jsem se zeptat nemá někdo účet na csfd.cz? Ráda hledám inspiraci na další filmy. Teď jsem zrovna viděla Královu řeč a uplně mě nadchla :)