Říjen 2011

Opět bez nápadu, jak tohle vůbec nazvat!

30. října 2011 v 11:15 | Moni |  Já a zase já ;-)
Konec prázdniny...hmm, tak lebku jsem se nenaučila! :( Vlastně jsem se nenaučila vůbec nic :( Jen jsem pořád stresovala, že nic nestihnu, a taky jsem nic nestihla :D
Pro ty, co sbírají autogramy, nevíte náhodou do kdy platí ta hra, ve které hraje Alan Rickman? A jestli by stačilo poslat jen dolar místo známky? Budu vyvolávat nějaké fotky ze Španělska, tak rovnou vyvolám i nějaké fotky na posílání, ale opravdu jen pár. Zatím mám ještě pěknou hromadu fotek, co chci poslat, jen nemám teď čas a hlavně ty peníze! Jak jsem tu jednou psala seznam, na co všechno šetřím, tak vůbec to nebude jednoduché, protože se teď blíží Vánoce a navíc mám jet zase na hokej! :) Mám jet teď v pátek proti Spartě, potom později proti Zlínu (uvidím Čajánka! :)), no a potom bych strašně ráda jela, když budou hrát proti Třinci (!!!), ale to ještě nevím jestli vůbec vyjde. Navíc Vítkovicím se vůbec nedaří :( Jsou třetí odzpoda! :(((
Zítra dávaji do tv zápas Petrohradu (teď si nemůžu vzpomenou proti komu:)), takže uvidím po dlouhé době chytat Štěpánka! A v úterý bude hrát Barcelona v Praze! :( sakra, já jsem chtěla lístek, ale to jsem neměla vůbec žádnou šanci! Všechny lístky se hned vyprodaly :(
Nemáte nějaký dobrý nápad na nějaké vánoční dárky? Mě nikdy nic nenapadá... třeba pro mamku, taťku, kámošky, babičku, dědu...?? Já vím tak akorát spoustu dárků pro sebe! :)
Úžasná fotka! :)

Geoffrey Rush

28. října 2011 v 13:42 | Moni |  Herci - zahraničí
No ale aspoň Geoffrey mi udělal radost! :) Po dlouhé době konečně nějaký autogram ( ale vážně si nemám na co stažovat, když už jsem 3!!! měsíce nic neposlala!). Geoffreyho mám strašně ráda v Pirátech z Karibiku, bohužel nikde jinde jsem ho zatím neviděla... Zbožňuju když podepisuje tu fotku, co jsem mu poslala...

Adresa:
Geoffrey Rush
Shanahan Management Pty Ltd.
Level 3
Berman House
91 Campbell Street
Surry Hills, NSW 2010
Australia
odesláno: dopis, fotka, zpáteční obálka - 18.července 2011

přišlo: podepsaná fotka, kterou jsem posílala - někdy v říjnu 2011Jude Law PP

28. října 2011 v 13:37 | Moni |  Herci - zahraničí
A já stále doufala, že by mi mohl přijít pravý autogram a nakonec stejně jak ostatním přišel jen PP :( A z toho teda vůbec radost nemám! A navíc mi ani nevrátila fotku, kterou jsem posílala, takže teď už nemám žádnou jeho fotku!

Adresa :
přes divadlo
Odesláno: dopis, zpáteční obálka, fotka - 30. července 2011
Přišlo: PP fotka :( - někdy na začátku října 2011

Co my jsme to za generaci?!?

25. října 2011 v 21:41 | Moni |  Já a zase já ;-)
Za tu dobu, co jsem byla ve Španělsku mi přišly dva podpisy. z toho jeden je PP, ale zatím jsem se nějak nedokopala ke skeneru, takže to tu dám až někdy během prázdnin!
Tak, co nového... Příští týden vážně nepřežiju! A to díky škole! Už si vážně připadám jako na vyšce! Píšu třikrát z bioly a pokaždé na nějakou část těla, která je popsaná na několik stránek! Tak třeba, máme se naučit lebku, která má 24 A4!!! Vždy tam je obrázek nějaké kosti z lebky a potom všechny švy a "prohloubeniny" na té kosti a to máme umět latinsky! Jako mně to nevadí, že se tohle učíme, já chci stejně studovat biologii, ale ti, kterým je to ukradený, vážně lituji! No a kromě toho máme z každeho předmětu něco jako pololetku, takže už se budu učit dneska večer, abych to stihla!
Dneska mě zase naštvalo pár lidí (proto taky takový nápis)! Nebojte se není to nic proti Vám, ale proti těm, co se ani neumí chovat, určitě víte koho z naší generace myslím :) Nebudu to tu víc rozepisovat, protože bych se jen a jen naštvala:)
Vítkovicím se vůbec v poslední době nedaří! Jako to je hrůza, člověk nachvilku odjede do Španělska, nemůže fandit a jim se hned tak přestane dařit! :D Ale jako doufám, že ta smůla brzy skončí, bo už to začíná být vážné...Před pár dny se mi mamka jen tak mimochodem zmínila, že mezitím jak jsem byla pryč tak slyšela, že Štěpánek má prý otřesk mozku! Co ?!? :-o Jako to se jen tak v klidu zmíní, jsem si to hned musela najít jestli je to pravda... A teď ani jak jsem se vrátila pořádně nevím, jak se daří Petrohradu, nějak jsem ještě nepostřehla všechny ty věci, co se v hokeji staly, když jsem byla pryč!
Čím dál víc jsem si poslední dobou oblíbila Barcelonu a Messiho a Villu (čím to asi bude, že?:)), jako to neznamená, že sleduju fotbal. Jak vždy říkám, fotbal sleduju jen když hraje Barcelona, jinak mě nebaví... :)
Klus vydal nové CD !!! Zase novinka, která mi utekla! Klus je snad můj nejoblíbenější český zpěvák. takže jsem si ty písničky hned musela stahnout, ale díky škole jsem ještě ani neměla čas ho celé poslechnout...
Jo a poslední věc, kterou vás ještě budu obtěžovat je to, že potřebuju nějakou skvělou brigádu abych měla hodně peněz!:) A na co šetřím? Mám takový seznam: tak nejdříve je to určitě autoškola, potom na Londýn a kvalitní foťák, potom něco na vyšku(i když nechci na koleje, tak to nebude až tak velká spotřeba) a potom na tři letenky do Barcelony, chci to totiž dát rodičům jako dárek, tak za všechno, co pro mně udělali (i když jsem s nima teď pohádaná :), taťkovi bych splnila sen, tím, že by byl na Nou Campu a mamce tak celkově všechno :) No ale to je ještě pěkně daleko!!! Někdy bych chtěla být takovým člověk, který není omezen peněžním nedostatkem, ale zase takový člověk nic neocení ...:) (Ne, vůbec teď nenarážím na jednoho konkrétního člověka, kterého znám :))

Espaňa

20. října 2011 v 19:04 | Moni |  Já a zase já ;-)
Tak mě tu máte zpátky! A jak jsem se měla? Jedním slovem: ÚŽASNĚ!!! Španělsko si musí každý člověk zamilovat a zvlášť pokud je u nás sotva 8 stupňů a tam přijedete a je 36 stupńů ve stínů. Pro ty, co neví, jela jsem tam se školou, takže to nebylo jenom povalování na pláži, ale poznávání celého Katalánska! Jak už jsem se strachovala před odjezdem, cesta byla strašná (dokonce jsem cestou tam ani v buse neusnula!), ale přežila jsem to!
Navštívili jsme opravdu mnoho zajímavých míst! Ale mě se nejvíce líbilo v Barceloně! Je to opravdu nádherné město. Samozřejmě jsem se nejvíce těšila na Nou Camp a málem jsem měla slzy v očích, když jsem tam stála a koukala na celou tu krásu! Procházela jsem celé to muzeum a na každý pohár zírala s otevřenou pusou :D A jak jsem šla tím tunelem pro fotbalisty, který vede na trávu, představila jsem si, jaký to musí být úžasný pocit být fotbalistou a vcházet na tak skvělý stadion :) Ale abych nemluvila jen o Nou Campu :), dále co v Barceloně bylo skvělé je od Gaudího Sagrada Familia, která mi vevnitř vyrazila dech! Dále taky byla úžasná podívaná na zpívající fontány a nakonec všem doporučuju Barcelonské akvárium, protože je opravdu zážitek, když vám nad hlavou plave žralok a vy vidíte ty jeho odporné zuby!
No kromě Barcelony jsme každý den měli nějaký program a odpočinout jsme si mohli tak nanejvýš večer! Samozřejmě jsem si vždy zašli buď na sangrii, španělské pivo nebo předraženou piňa coládu :) Nebudu tu všechno vypisovat jen zmíním ještě vylet na Montserat, to je klášter v horách, a na botanickou zahradu v městečku Blanes. Ale každý den byl úžasný a já si ten týden pořádně užila. Žádný stres, žádné učeni, než si já zase na to všechno zvyknu! Každopádně bych se ještě jednou ráda podívala do celého Katalánska!! v CČ ještě pár fotek!

Espaňa volá!! :)

6. října 2011 v 20:22 | Moni |  Já a zase já ;-)
Omlouvám se, že jsem teď vůbec o sobě nedávala vědět ani nepsala komentáře, ale je toho hodně, když jsem nebyla ve škole, tak jsem lítala různě po doktorech atd. No a zítra odjíždím na deset dnů do Španělska:) Tý jo, já se tak těším a přitom bojím :) Jsem totálně nervozní, nejradši bych už byla na místě a měla za sebou aspoň tu hrozně zdlouhavou cestu, co já v tom buse budu dělat 28 hodin?? To vážně nevím!
Tak se omlouvám, že teď ještě minimálně deset dnů nebudu psát koemtáře, ale do Španělska si notebook neberu a i kdyby jo, máme tam takový program, že bych nenašla ani čas tam někde blogovat :) Tak mi držte pěsti ať přežiju tu cestu tam i zpátky a že mně tam nikde neokrade nebo nezavraždí nějaký španěl:D