Červen 2011

Viktor Ujčík, Roman Málek, Petr Strapáč, Petr Pohl - HC Vítkovice Steel (hokej)

23. června 2011 v 17:27 | Moni |  Sport - čr
Až teď jsem si všimla, že jsem na blog zapoměla zveřejnit tyto autogramy a to už je mám někdy od dubna. A jde o autogramy čtyř hokejistů z Vítkovic. Jelikož jsem ještě neměla šanci dostat se na nějakou autogramiádu, podpisy jsem koupila z aukra. Kdybych měla více peněz koupím je klidně všechny :D bohužel mi vyšli jen na tyhle čtyři.

Debbi

23. června 2011 v 17:22 | Moni |  Hudba - čr
Konečně, po delší době aspoň něco přišlo!!:) Sice většinou píšu o autogramy do zahraničí (vyjímkou jsou sportovci:)), ale tentokrát jsem udělala vyjímku. Debbi je jedna z českých zpěvaček, které se dají poslouchat (další mě teď napadá jedině Lucka Vondráčková) a snad každý zná její písničku Touch the sun. Její písničky se mi líbí, jsou takové jednoduché a přesto nádherné.

Adresa:
přes mail

odesláno: žádost o autogram - 18.června 2011

Přišlo: její podepsaná fotka - 22.června 2011


18. června 2011

19. června 2011 v 11:24 | Moni |  Odeslané dopisy
Tak po oprvadu dlouho době jsem poslala pár žádosí. Už bylo vážně na čase a jelikož byla sobotu, tak jsem psala jen přes mail, ale snad se příští tden nějak dokopu do té pošty poslat i pár dopisů.


Debbi

Adresa:
přes mailKim Clijsters

Adresa:
přes mail
Kristína

Adresa:
přes mail

Zlatá tretra 2011 / Golden spike 2011

1. června 2011 v 21:51 | Moni |  Já a zase já ;-)
Určitě všichni víte, že se včera konala v Ostravě Zlatá tretra a jelikož to máme do Ostravy blízko a poslední dobou jsem si sport nějak oblíbila, vydala jsem se tam s kámoškama.
Tak čím začít, nejdřív nejspíš počasím. Jelikož mě jedna kámoška přemluvila ať už jedu v pondělí se podívat na hod kladivem, tak jsem si už v pondělí pěkně užila sedět v tom vedru několik hodin na slunci, tak už jsem celkem věděla co mě čeká v úterý. A taky jsem se nemýlila, naštěstí později už aspoň bylo pod mrakem a potom už naštěstí na náš sektor nesvítilo(což byl snad jediný sektor plus tribuna:)) Ale hlavní je, že nepršelo!
No zase nejsem takový znalec atletiky, ale ty hlavní poznám. Tak třeba Bára Špotáková, procházela kolem našeho sektoru a já jsem byla snad první, kdo jí poznal, až potom se rozlehl hlasitý potlesk. Bohužel byl oštěp uplně na druhé straně, takže jsem houby viděla. A to samé u Frydrycha, kterého jsem tak chtěla vidět ... :(
No v 17:30 začalo zahájení hlavního programu, kde nejdříve zazněla česká hymna a poté jeli okružní jízdu v autech ty největší hvězdy celé tretry. No ti co jeli jako první jsem většinou neznala, ale potom mě celkem dost překvapilo, že tam byl třeba Roman Šebrle! A co mě už úplně dostalo tak hned v dalším autě byl Ivan Lendl, Jaromír Jágr a Tomáš Plekánec - ti pro mně byli ty největší hvězdy ( no jo, hokej je pro mně nejlepší:)), no a v posledním autě nemohl být nikdo jiný než Usain Bolt. Jo a taky tam byl Tomáš Berdych, ten ale jen předával cenu :)
Ještě vám musím říct, o tom jak skvělá místa jsme si vybrali, že kousíček od nás byli baníkovci, kteří se rozhodli tam protestovat, že chcou Baník na Bazalech a ne do Vítkovic. Tak jsme se je snažili vypískat, kdykoliv začali nadavat ale moc to nepomohlo. Dokonce jak jsme šli s holkama na pivko a potom jsme se vráceli tak už se u toho vstupu do sektoru připravovali těžkooděnci, ale nakonec se to celkem uklidnilo. No ale dostat se zpátky na své místo, bylo o život, všude spousta lidí a já se několikrát ztratila. Navíc jednou, když jsem šla zase na záchod, tak jsem nemohla najít vychod, tak všichni nadavali, že tam pořád chodím kolem a oni musí vstávat :)
No to hlavní přišlo ve 20:20 a to Bolt na 100m. samozřejmě jak hlásili jeho jméno, všichni se mohli zbláznit a řvali jak pominutí (já se musela přidat :D) nejlepší bylo jak Bolt zase dělal ty jeho postoje, před stratem tak ukazoval svaly a dokonce si i zatancoval na hudbu :D:D takový strašný sympaťák mi přišel :D Škoda jen, že tu neudělal světový rekord. Potom jak obcházel stadion, tak jsem si stouplo přímo k té kleci, vystrčila ruku a čekala. Bohužel mě minul, ale nejlepší jak vedlé nás stal nějaký kluk a uplně tam řval: Joo, já se ho dotknul!!:D
No a nakonec byl ohňostroj, který byl nádherný jen byla škoda, že nebyla taková tma. No potom se už stadion začal vyprazdńovat a nás ti sekuriťáci vyhodili ze sektoru. Tak jsme šli k východu a všimli jsme si, že v jednom sektoru lidi čekají na Bolta. Tak jsme si tam taky stouply a čekali a on opravdu přišel. Tak všichni čekali s památnikami a fotkami a on se čím dál víc k nám přibližoval, už to vážně vypadalo nadějně, a když byl od nás asi tak metr a půl tak se otočil a odešel. to vážně naštve!! Ale co, den to byl nádhernej a já viděla spoustu hvězd!!:D

Jo ještě se jen tak zminím, teď odběhnu od tématu, o víkendu se mi povedlo poslat pět zkušebních komentářu na csfd.cz a oni mi povolili psát komentáře!! Což jsem moc ráda:)
Jsem zvědavá, kdo to vydržel číst až sem :)