Duben 2011

Sara Canning

30. dubna 2011 v 13:03 | Moni |  Herečky - zahraničí
Tý jo, tak dlouho nic a teď najednou dva tak velká úspěchy. u Sary jsem moc nedoufala, protože jsem to posílala na natáčení TVD a neměla jsem žádnou americkou známku, takže to byl velký risk a ono to vyšlo!:) Sara hraje jednu z mých nejoblíbenějších postav v TVD, ale tam je má oblíbená postava snad každá druhá...:)

adresa:
přes natáčení TVD - nevím zda adresa ještě platí
Odesláno: fotka, dopis, zpáteční obálka - 28. únor 2011
Přišlo: podepsaná fotka - 28. dubna 2011


Opět se vám hlásím!!

24. dubna 2011 v 15:25 | Moni |  Já a zase já ;-)


Zdravím všechny věrné návštěvníky,
moc se omlouvám, že jsem nic teď tak dlouho nepřidávala a to ze dvou důvodů. Za prvé nebylo co, protože teď je pro mnoho lidí období temna a prostě nic nepřichází. Za druhé nebyl čas ani nálada ( já vím, to mě neomlouvá:))
Ještě taky jeden důvod. už několikrát jsem se rozhodla sem napsat nějaký článek, ale prostě vždy mě tu na blogu něco naštvě. nevím jestli to dělá jen mi, ale vždy něco blbne buď mi nejde vložit obrázek nebo mi to nechce psát tak jak chci...A tím se chci taky omluvit některým SB, protože se jim prostě nemůžu dostat na blog a ani napsat nějaký komentář, vždy se mi celý internet sekne a celý vypne, takže se některým omlouvám, ale prostě nemůžu ani přidávat komentáře.
Jinak nějaké novinky z mého života, za tu dobu co jsem tu nebyla:
Jak víte, jsem fanoušek hokeje. A teď bylo play off v extralize, takže jsem skoro nic jiného nesledovala jen extraligu. A navíc jsem jí sledovala až do konce, protože se Vítkovice dostaly až do finále. I když nakonec skončili opět druzí, i tak je to ohromný úspěch, protože nikdo nečekal, že se dostanou vůbec do play off. No a teď to nebude o nic lepší, protože začne MS :D
1.května mi budu 17. Tý jo, ještě rok a jsem dospělá, vůbec si tak nepřipadám :D opět bych chtěla jen připomenout, ať se kdyžtak v mých přáních na fb nezminujete o autogramech, protože nechci aby to někteří lidé věděli. Děkuju :) Neptejte se mě na důvod, jsem prostě praštěná a nechci aby to každý věděl:)
jej, toho je prostě spousta co se stalo. Ale nebudu to tu rozepisovat, abych vás moc nenudila zdlouhavým článkem. :)
ještě nesmím zapomenout popřát Veselé Velikonoce:)

Natalie Dormer

24. dubna 2011 v 14:44 | Moni |  Herečky - zahraničí
Tak jo, konečně tu mám co napsat. po móóóc dlouhé době mi něco přišlo. A opět jsem moc ráda:) Natalie je moje nejoblíbenější herečka z Tudorovců. Tento seriál jsem si moc oblíbila, i když teď mám takovou pauzu a sleduju jen TVD. I když Natalie hraje v Tudorovcích celkem protivnou a neoblíbenou postavu, zvládla to naprotosto skvěle a já si jí proto oblíbila.
Adresa:
Natalie Dormer
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK
Odesláno: dopis, 2 fotky, zpáteční obálka - 20.ledna 2011
Přišlo: obě fotky podepsané - 22.dubna 2011