Únor 2011

Já už na to nemám nervy!

28. února 2011 v 18:26 | Moni |  Já a zase já ;-)
Tak teď jsem si sedla k počítači a že tu přidáme dnešní odeslané dopisy. No a hned se začnu nervovat, potom jak se mi povede napsat text vedle obrázku tak se půl hodiny začnu nervovat tím, že mi nejde obrázek zmenšit. Nevíte náhodou jak to udělat? Jako ještě jednou to zkusím, ale jestli se mi to nepovede, tak už na to štvu a udělám to někdy jindy, protože se ještě dneska musím učit ... Tak se zatím všichni mějte...:)

Jakub Štěpánek 2 (hokej)

26. února 2011 v 21:14 | Moni |  Sport - čr
Já vím, budete se říkat, proč jsem si jeho podpis kupovala, když už ho mám, ale nemohla jsem odolat. Jakub je jeden z mých nejoblíbenějších hokejistů a nejlepší brankář. Dříve hrával za Vítkovice a teď hraje první sezónu za SKA Petrohrad. Na MS 2010 byl jako třetí brankář.

Jan Marek (hokej)

26. února 2011 v 21:08 | Moni |  Sport - čr
Další hokejista, jehož autogram jsem získala koupí, je Jan Marek. Také se zúčastnil MS 2010, kde vynikal především v nájezdech, díky kterým jsme se dotali do semifinále a poté i do finále. Nyní hraje v KHL.

Tomáš Rolínek (hokej)

18. února 2011 v 19:45 | Moni |  Sport - čr
Tak určitě už většina z Vás ví, že jsem fanouškem hokeje, takže s autogramu nějakého hokejisty mám vždy moc velkou radost! Ale jelikože se jejich podpisy celkem těžko zhánějí většinou je kupuju přes aukro. Teď jsem si zrovna našetřila a koupila jsem si pět autogramů (nebylo to nejlevnější, ale určitě to stojí za to! :)) Budu je zde přidávat postupně.
Takže první z nich je Tomáš Rolínek, kapitán hokejových Mistrů pro rok 2010, momentálně teď hraje v KHL za Metallurg Magnitogorsk, dříve hrával v české extralize za HC Pardubice.Alan Rickman

14. února 2011 v 20:47 | Moni |  Herci - zahraničí
ÁÁÁááá! Já věděla, že když mi teď tak strašně dlouho nic nechodila tak, až mi něco příjde bude to naprostá bomba! A taky, že je! Konečně!!! Ještě, že z USA taky odepisoval, když jsem to Irsko tak promeškala. Naprosto ho zbožňuju v Harrym Potterovi a jen díky němu jsem si tak oblíbila postavu Severuse Snape. Zbožňuju ten jeho hlas! :) No ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat. Takový úspěch už jsem dlouho nezažila :) Taky ho mám ráda v mém oblíbeném filmu Láska nebeská

Použitá adresa (už neplatí):
Alan Rickman
'John Gabriel Borkman'
Brooklyn Academy of Music - Harvey Theater
651 Fulton Street
Brooklyn: between Ashland Place and Rockwell Place
Brooklyn, NY 11217
USA

Odesláno: dopis, fotka, zpáteční obálka a dolar - 20. ledna 2011

Přišlo: moje podepsaná fotka :) - 14.února 2011Dopisy pro Julii // Letters to Juliet

13. února 2011 v 11:15 | Moni |  Můj názor na filmy,knihy, seriály ...
dopisy pro julii
Tak jelikož jsem měla týden jarní prázdniny ( což se mi vůbec nehodilo-nemám rád když máme prázdniny tak brzo, teď budou mít všichni týden volna a já už nic) tak jsem se koukla i na pár filmů, které jsem měla na seznamu - zjistila jsem, že ten seznam se vůbec nemenší, spíš stále narůstá.
Jeden z těch filmů byl i Dopisy pro Julii. Hned první pocity po shlédnutí byly: opět slaďák, který byl dost předvídatelný, přesto na tom film bylo něco co se liší od ostatních slaďáku. Možná je to tím, že tady hlavní roli hrála moje oblíbená herečka Amanda Seyfriend. Kdysi, jak jsem jí viděla v protivných sprostých holkách, moc ráda jsem jí neměla. Ale postupně přes Mamma Miu, Dear John a tenhle film se stala mou oblíbenou herečkou. Taky jsem si oblíbila Vanessu Redgrave, kterou jsem zatím viděla jen v Pokání, ale tady byl její výkon fantastický. Vnuka od Claire (kterou hraje Vanessa Redgrave) hraje Christopher Egan. Přiznám se zezačátku mi nebyl vůbec sympatický, přišel mi strašně namyšlený, i když to asi tak bylo schválně, ale prostě mi vůbec nepadl do oka. Ale postupně se to zlepšovalo, sice bych ho nemohla označit za nejsympatičtějšího herce, ale ani mi nijak nevadil. Co mě strašně mrzí na tomhle filmu je, že všechno bylo strašně předvidatelný. Třeba jak Claire uvidí toho mladého kluka a tvrdí, že je to Lorenzo, snad každeho napadne, že to je určitě jeho vnuk a ne, že se najednou taky chytrá žena jako Claire pomátla. Nebo románek mezi Sophii a Charliím, hned jsem věděla, že se určitě do sebe zamilují, hned mi bylo jasné, že jak za ní pojede uvidí ji se svým snoubencem a proto se k ní nedostane a hned mi bylo jasné, že když za ním Sophií přijede tak už bude mít někoho jineho. Bylo to takové, že díváka nemohlo na tomot filmu nic překvapit. Ale přesto se mi líbil tento romantický námět, líbila se mi krása Verony a celé Itálie, dokonce i soundtrack nebyl špatný, i když ho hodně lidí odsuzuje, ale vždy se mi líbí písně, když text není anglický, příjde mi to vždy taková změna, že to není pořád jedno a to samé. Také se mi líbilo jak se každý Lorenzo vydával za toho pravého a spoustu dalších věcí...:)
No shrnutím, kdo má rád takové ty typické romantické filmy, koukněte se snad se vám bude aspoň trochu libít:) kdybych ho měla ohodnotit dala bych 7/10.

Taková menší krize!

5. února 2011 v 13:37 | Moni |  Já a zase já ;-)
12
Zdravím!
Omlouvám se, že jsem tu pár dní nic nepřidával, ale je to pouze z důvodu, že jsem neměla co... Poslední dobou nic nepřichází.. A na posílání dopisů teď šetřím, přece jen jsem za leden poslala nějak kolem sedmi dopisů a to je celkem dost. Chystám se teď napsat ještě pár lidem na natáčení TVD ( snad to ještě stihnu) a Evanně Lynch ( náhodou jsem vyhrabala v mém druhém pc nějakou adresu na ní, tak by to snad mohla být ona..:)) a pomalu se už taky chystám napsat Danovi Radcliffovi přes divadla, ten snad výjde..:)
Vlastně stále ještě čekám na svůj první autogram v roce 2011, přišel mi zatím jen od skupiny Kabát, ale to bylo koupí a plakát z Barcelony za který jsem ráda, ale přece jen to není autogram :) Takže leden byl dost bídný, snad se to v únoru zlepší...