Prosinec 2010

Matthew Lewis

27. prosince 2010 v 11:18 | Moni |  Herci - zahraničí
tak konečně tu dávám jeden autogram co mi přišel za tu dobu, co jsem neměla čas tady napsat nějaký článek. Konečně! Matthewovi jsem psala už na podruhé, protože poprve mi přišlo RTS a vůbec jsem nevěděla proč ... Začíná se mi pěkně rozrůstat HP sbírka :)
Jak už jsem psala Matthewa můžete hlavně znát z jeho role Nevilla v HP :) hraje ho naprosto úžasně, stále si ještě pamatuju scénu s kamene mudrců, kde byl ještě malý a bránil Harrymu, Ronovi a Hermioně odejít... Moc se mi líbí jeho osud v relikvií, že se nakonci z něj stane jako kdyby taky hrdina :)

Adresa:
Matthew Lewis
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

Odesláno: dopis, fotka, obálka - 15. listopad 2010

Přišlo: lístek z agentury a moje podepsaná fotka - 13. prosinec 2010
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011

24. prosince 2010 v 23:01 | Moni |  Já a zase já ;-)
Omlouvám se, že jsem to tu poslední dobou trošku zanedbávala, ale důvody jsou podobné jako vždy: škola, nestíhání a navíc jsem teď celý podzim až do Vánoc měla taneční. Takže když už jsem měla chvilku času, musela jsem buď zařizovat něco k tanečním nebo shánět dárky, které jsem stejně sháněla až odpoledne 23. prosince :)
Takže bych Vám ještě teď večer chtěla popřát (sice pozdě, ale přece:)) Veselé Vánoce a šťastný nový rok (už) 2011. doufám, že jste pod stromečkem dostali vše co jste si přáli. Já jsem sice trochu zklamaná, ale určitě si nemůžu stěžovat. Dostala jsem velice hezké dárečky, ale to co jsem si nejvíce přála jsem nedostala anejspíš už ani nedostanu ...:(
Zítra bych tu ještě měla něco přidat co mi za tu dobu přišlo a příští týden se už snad ještě do konce roku dostanu na poštu a něco pošlu....
vánoce


ČS má talent - Jan Kraus, Pyco, Jaro Slávik

8. prosince 2010 v 21:50 | Moni |  Ostatní - čr
Tak prima narozdíl od Novy vždycky hned odpoví, to se mí líbí :) ČS má talent jsem celkem pravidelně sledovala a musím uznat, že se mi o hodně víc libilo než talentmania. No psala jsem žádost hlavně kvůli panu Krausovi a Jakubu Přachařovi. Ti dvá jsou mojí oblíbení. Hlavně teda jan Kraus, mám ho jako moderátora a baviče strašně moc ráda, podle mě je nejlepší bavič v ČR! Jeho pořád sice pravidelně nesleduju, ale vždy když se na něj kouknu je strašně dobrý a vtipný..

Adresa:
přes e-mail televizi Prima

Odesláno: žádost - 2. prosince 2010

Přišlo: autogram od Jana Krause, Pyca a Jára Slávika - 7. prosince 20102. prosince 2010

4. prosince 2010 v 20:07 | Moni |  Odeslané dopisy
ČS má talent
Česko Slovensko má talent

Adresa:
přes mail

Odesláno: žádost o podpisy moderátorů a porotcům

Talentmania
Talentmania

Adresa:
e-mail

Odesláno: žádost o autogram od porotců show

Narozdíl od ČS má talent tuto show nesleduju a ani se mi moc nelíbí, ale porotce mám zase ráda...


Sice jsem říkala, že české autogramy moc nesbirám, ale přesto někdy něco napíšu .... Ale nebojte tento týden se pokusím poslat něco i do zahraničí

Matthew MacFadyen

1. prosince 2010 v 16:15 | Moni |  Herci - zahraničí
A další pán Darcy! :) Tento autogram mě velmi potěšil, Pýchu a předsudek miluju a jako pan Darcy je Matthew vynikající!Akorát , že ten podpis s věnováním je trošičku smázlý, ale ještě to není nejhorší...:)

Adresa:
Matthew MacFadyen
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK

Odesláno: dopis, 2 fotky, zpáteční obálka a IRC - 26. května 2010

Přišlo: obě moje fotky podepsané - 30. listopad 2010Colin Firth

1. prosince 2010 v 16:10 | Moni |  Herci - zahraničí
Tak jsem zvědavá jak dlouho mi zase nic nepříjde! Protože dva takové úspěchy za sebou...:) To mi zase měsíc nic nepříjde :) Colin ja fakt úžasný herec, hrál ve spoustě filmů. Moje nejoblíbenější jsou Láska Nebeská, Mamma Mia, Deníky Bridget Jonesové, Co ta holka chce! a taky se mi celekm líbí i v BBC verzi pýcha a předsudek v roli pana Darcyho, to ale nemůžu moc hodnotit bo jsem zatímm viděla jen jeden díl... Navíc přišel tak rychle ! :) (ostatní by se mohli od Colina poučit:))  Jediné, co mě trochu zklamalo je, že jsem mu poslala fotku z Lásky nebeské a ta mi přišla nepodepsaná a podepsal mi jinou svou fotku , ale ta je tež hezká ( akorát, že ten podpis jde na ní špatně vidět - zajimavé, že na naskenované fotce jde popdis o hodně víc vidět než naživo :))

Adresa:
Colin Firth
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

Odesláno: dopis, fotka, zpateční obálka - 15. listopad 2010

Přišlo: moje vrácená nepodepsaná fotka, jiná fotka podepsaná - 29. listopad 2010