Říjen 2010

Na sv. Valentýna ( Valentine's Day)

31. října 2010 v 13:54 | Moni |  Můj názor na filmy,knihy, seriály ...
Na sv.Valentýna
Tak jelikož je neděle a pošta je zavřená tak ani nemůžu jít odeslat další dopisy, tak se s vámi aspoň podělím o další mé dojmy z nějakého filmu.
OBSAHUJE SPOILERY!
No tak máme tady další film na způsob Lásky nebeské. Opět několik příběhu, které se navzájem nějak propojují. A znovu hromada známých herců a hereček, takže nejdřívě něco k nim.
Hraje zde spousta mých oblíbených herců a hereček. Např.: Ashton Kutcher, Anne Hathaway, Jennifer Garner, Taylor Lautner, Tayleor Swift, Jessica Alba, Julia Roberts a mnoho dalších. Díky těmto akvělým tvařím byl tento film něčím zajimavějším. Přesto bych nejspíš ale neřekla, že se mi líbil více než Láska nebeská, možná je to i tím, že valentýn zrovna není můj oblíbený svátek :) Byla jsem celkem zajimavá na roli Taylora Lautnera ( chtěla jsem ho vidět i někde jinde než ve Stmívání), ale ta jeho postava mi zrovna nijak neokouzlila, hlavně teda ta jeho přítelkyně ve filmu, kterou hraje Taylor Swift. To byla taková slepice :) Ale jinak to zahrála dobře, několikrát jsem se jí musela i smát, ale přišlo mi že zrovna ti dva tam mockrát nebyli... No na tomhle filmu by se dali hodnotit jen herci, protože jinak děj nic moc a ani si nějak nemůžu vzpomenout jaká tam hrála hudba. No asi proto bych tomuto filmu dala 7.5/10.

25.října 2010

25. října 2010 v 16:07 | Moni |  Odeslané dopisy
Martina Sáblíková
Martina Sáblíková

Adresa:
Nevím zda můžu zveřejnit,kdyžtak se ptejte mé SB Eni,které moc děkuju za adresu

Odesláno: dopis, SASE


Jóóó, po dvou měsíční pauze jsem se odhodlala a poslala zase nějaký ten dopis. Nojo no,moje finanční krize je teď celkem dlouholetá a taky dlouho nejspíš ještě potrvá. No uvidíme....

Step Up 3D ( Let's Dance 3D)

13. října 2010 v 11:08 | Moni |  Můj názor na filmy,knihy, seriály ...
Step Up3
Tak jelikož jsem onemocněla, našla jsem čas se kouknout opět na nějaký nový filmeček a podělit se s váma o můj názor.
Co říct...už podle traileru jsem si říkala, že trojka bude dost podobná dvojce a taky že celkem byla, ale i přesto mě celkem mile překvapila :)
V první řadě shrnu herce.  Oni snad budou každým dílem vybírat čím dál tím hezčí herce, teda myslím mužskou hlavní roli! V jedničce Channing, ve dvojce Robert a teď  Rick Malambri ♥♥♥ :) Podle mě ve trojce nejlepší :) Jsme ráda, že tam z minula nechali roli Moose, protože ten je naprosto bombastický! Jediné co mě štve, že se ta hlavní hrdinka Natalie ( hraje Sharni Vinson) zatraceně podobala té co hrála hlavní hrdinku ve dvojce Brianě Evigan. možná se to zdálo jen mi, ale strašně mě to zezačátku pletlo, protože jsem si myslela, že je to ona ...
Když jsem kdysi shlédla poprvé dvojku, říkala jsem si dobré, ale na jedničku to nemá, tentokrát si nejsem tolik jistá. nejspíš to budu muset ohodnotit až tohle uvidím víckrát a v lepší kvalitě ( což mě docela štvalo, hlavně u těch tanců). Nevím sice jestli toto mělo lepší děj než dvojka nebo jednička, spíš to vyšlo tak nastejno, hlavně teda s dvojkou, ale šlo spíš o ten tanec a hudbu. Soundtrack se jim teda povedl! Tolik svělých písniček! Vážně jeden z nejlepších soundtracků! a tanec?? Úžasné!! Navíc , když Moose do jednoho přidal opět vodu, bylo to skvělé... Navíc se mi taky strašně líbil společenský tanec, jak zančili když měla Natalie narozeniny :) No prostě to musíte vidět! Věřím, že ti co viděli Step up 1a 2 ( což myslím, že snad každý:)) a aspoň trochu se mu to libilo měl by se kouknout i na trojku. Jo, možná si každý hned řekne, že to zase bude to samé, ale na tohle by se měl každý kouknout aspoň kvůli těch tanců co tam jsou :) Doporučuju a dala bych 8 bodů z 10 :)Michael Welch

10. října 2010 v 13:57 | Moni |  Herci - zahraničí
WOW! Tak to už jsem ani nečekala! :) já vím zase to není tak dlouho, ale Michael vždycky každému příjde tak do tří měsíců a mě pořád nic, až teď :) A navíc teď je takové období, kdy skoro nic neposílám a nic mi nepřichází, takže jsem moc ráda :)

Adresa:
Michael Welch
4924 Balboa Blvd.
PMB 540
Encino, CA 91316
USA

Posláno: dopis, zpáteční obálka, fotka - 4. května 2010

Přišlo: moje fotka podepsaná + poděkování - 6. října 2010