Březen 2010

The Vampire Diaries

24. března 2010 v 20:05 | Moni |  Můj názor na filmy,knihy, seriály ...
the vampire diaries
Obsahuje Spoilery!
Ach jak já ten seriál zbožňuju. Fakt je to zase něco jiného na co jsem byla zvyklá. Je to takový seriál opět ze střední školy akorát, že mezi ostatnímá se začnou objevovat upíři a čarodějky :)
Jak jsem o tomhle seriálu slyšela poprve, říkala jsem si: ,,To zase někdo chce napodobit Stmívání!" Pak jsem se o tom začala dočítat víc a jedno odpoledne jsem si řekla, proč se nato nepodívat aspoň zjistím jak je to natočené a jestli by mě to bavilo. První dvě minuty jsem si říkala, no seriál jako každý jiný, ale hned na to(což se mi moc často nestavá, že mě něco začne bavit po pár minutách) jsem už hltala každé slov. Navíc když tam přišel jeden z upíru Stefan (Paul Wesley) tak jsem u toho omdlévala:D Celý první díl jsem se těšila až tam příjde jeho bratr Damon, protože ho hraje můj oblíbený herec Ian Somerhalder. No a jak přišel v polovině prvního dílu a řekl památnou větu, který by se měla zapsat do historie a to: ,,Hello brother!" tak už jsem vážně omdlela:D Navic má vždy tak nádherný pohled. (no jo tady se někdo zamiloval:D)). Opravdu Damon má v každém díle několik skvělých hlášek a já se u toho kolikrát musím zasmát :) No nebudu vám tady vypisovat jak jsem do obou hlavních herců zblázněna a jak hltám každé jejich slovo,stejně by to nikdo nečetl. Ale opravduv šem doporučuji se kouknout, hned od prvního dílo to patří mezi mé dva nejlepší seriály. Ještě jsem jen chtěla dodat, že se mi líbila v jednom díle zmíňka o Stmívání. Damon(upír) nechápal co Bella na edwardovi vidí a jakto že se třpytí na slunci.:)

Nepodepsané fotky na prodej nebo výměnu

21. března 2010 v 11:57 | Moni |  Ostatní
Dávám sem fotky, které jsem si nechala vyvolat, ale teď už je bohužel nepotřebuju ( už od toho člověka autogram mám...). Tak mě napadlo, že to tady dám buď na prodej nebo na výměnu. Všechny fotky jsou ve formátu 10*cca15 (lesk). Jestli někdo bude mít zájem napište do komentářú e-mail nebo mi napište na: Moncik-12@seznam.cz , aby jsme se domluvili na podrobnostech, jako je cena, adresa atd...

Peter Facinelli - fotka má formát přibližně 10*15,5. Fotka je v dobré kvalitě.
1
další fotky v celém článku

Rafael Nadal (tenis)

19. března 2010 v 16:43 | Moni |  Sport - zahraničí
Jupí! Už jsem myslela, že nepříjde a hodlala jsem psát znovu e-mail. Mám strašnou radost :D Můj (asi) nejoblíbenější tenista :D Jak jsem viděla ve schránce obálku vůbec jsem netušila, kdo to může být a pak jak jsem jí vytahla jsem měla jasno. Zaprvé jsem nikomu jinému do španělska dopis neposílala a za druhé na druhé straně obálky je razítko RafaNadal:D myslela jsem, že snad začnu skákat před tou schránkou jak šílená :D

Adresa: e-mail (bylo jich víc, takže nevím ze kterého to přišlo:))
odesláno: žádost o podpis - 17.ledna 2010
Přišlo: podepsaná a věnovaná fotka - 19. března 201018.března 2010

18. března 2010 v 22:08 | Moni |  Odeslané dopisy
the vampire diaries
Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder

Adresa:
"The Vampire Diaries"
ATTN: Publicity
234 Park Central Blvd
Decatur, GA 30035
USA

Posláno: dopis, fotka, zpáteční obálka

Prosím, prosím ať tohle vyjde ani nevím jestli to ještě vůbec příjde včas, ale na tomhle seriálu jsem teď tak závislá. No uvidíme.

15.března 2010

17. března 2010 v 16:17 | Moni |  Odeslané dopisy
Dávám to tu trochu opožděně, ale teď jsem vůbec neměla čas.
rachel mcadams

Rachel McAdams

Adresa:
Rachel McAdams
Magnolia Entertainment
9595 Wilshire Blvd.
Suite 601
Beverly Hills, CA 90212-2506
USA

Odesláno: dopis, 2 fotky, zpáteční obálku a 1 dolar
Dakota Fanning

Dakota Fanning

Adresa:
Dakota Fanning
Osbrink Talent Agency
4343 Lankershim Blvd.
Suite 100
Universal City, CA 91602
USA

Odesláno: dopis, 2 fotky, zpáteční obálku, 1 dolar

Snad můj nejdelší dopis u ní jsem se važně rozepsalaJeště vám musím říct jak jsem se zase znemožnila na poště. Příjdu k okýnku na známky a řeknu, že chci známkyza 24 korun a ta paní hned: ,,ÁÁáá, naše věrná zakaznice. V tom už mám zkušenosti a vím co slečna chce (to říkala té druhé prodavačce)" Připadám si tam vždycky úplně trapně, to jsem snad jediná ve městě, která pravidelně kupuje dražší známky než za deset korun?:D:D Ale zase jsem ráda, že je tam aspoň tak hodná paní, která to bere jen z úsměvem. :D

Rosamund Pike

12. března 2010 v 18:42 | Moni |  Herečky - zahraničí
Jupí!! Už jsem si myslela, že mi ani nepřijde. Ale hned jak jsem dneska našla ve schránce dopis z Anglie, věděla jsem o koho se jedná :) Fakt jsem moc ráda, že mi přišla navíc když jsem na tohleto obětovala moji poslední známku z Anglie. A navíc jsem moc ráda za ten vzkaz co mi připsala k jedné fotce.
Rosamund můžete znát z Pýchy a Předsudku, kde hrála Jane.

Adresa (už neplatí, platila do 6.března):
Rosamund Pike
'Hedda Gabler'
Theatre Royal Bath,
Sawclose,
Bath BA1 1ET
UK

Posláno: dopis, 2 fotky, SASE - 24.února

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnováné, na jedné dokonce i menší vzkaz - 12.března
Sherlock Holmes

12. března 2010 v 12:28 | Moni |  Můj názor na filmy,knihy, seriály ...
Obsahuje Spoilery!
Předem upozorňuju nejsem dobrá ve psaní, takže to prosím berte na vědomí.:) Díky..
Poprvé jsem u tomto filmu slyšela v televizi v upotavce do kin. Hned jsem si říkala, že to může být dobrý film, ale né moc pro mě, nejsem zrovna na detektivky. Ale potom mě uplně zaujalo jak o tomto filmu psala moje sb Sammy :) a řekla jsem si to musím vidět!!
Budete se asi divit, ale hlavní herce jsem doposud neviděl v žadném filmu hrát (až na Rachel), ale slyšela jsem, že to jsou skvělí herci. Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams a mnozí jinčí skvělí herci. Nejlepé podle mě zahráli svoji roli Robert Downey Jr. (Sherlocka Holmese) a Mark Strong (lorda Blackwooda).
Strašně se mi líbily ty komediální prvky, které dobprovázely celý film. Hlavně, když spolu mluvili Sherlock a Watson :) Opravdo kolikrát jsem se musela až zasmát. Taky se mi líbilo, když Sherlock vysvětloval jak na něco přišel atd. tak to vše podrobně bylo ukázano. Takže jsem tu na konci dokonce i pochopila, bala jsem se totiž, že to všechno je tak zamotané, že to ani nepochopím.
A teď ještě mé oblíbené scény, kterých bylo několik jako např.: Když Irene Adler příjde za Sherlockem a ten hned všechno začne kontrolovat a pak rychle pokusí zakrýt její fotku. Jak Sherlock příjde k Irene do hotelu. Na víc si teď zrovna nevzpomenu ( jako vždy když mám o něčem psát :), ale na závěr moje nejoblíbenější scéna a to jak odejde Irene od Sherlocka a Sherlock se rychle vydáva za ní jí sledovat a potká na schodech Watsona, který se ptá: ,,Nemáte...?" a Sherlock mu skočí do řeči: ,,...falešný nos? ne!" A skočí z okna nabudovu do které se propadne a slyšíme jen volání: ,, Watson! Help, Watson!", Watson jen zavře okno a jde dál...
No naprosto všem doporučuju, protože film se zalíbí všem, kteří mají rádí komedi, dobrodružství, detektivky, záhady, historické i akční filmy.

Ordinace v růžové zahradě

5. března 2010 v 17:58 | Moni |  Ostatní - čr
Rozhodovala jsem se jak to tady dát. Jestli každého herce jednotlivě nebo dohromady nakonec jsme se rozhodla takhle. Vím, že tu píšu, že sbírám zahraniční autogramy, ale některé české herce (nebo seriály) mám taky ráda, tak to sem dávám. A navíc taky proto abych tu nějaký autogram vůbec někdy přidala. Začínám být zoufalá, že mi teď nic nechodí...
Takže jsem psala mail do televize nova o podpisy herců z ordinace v růžové zahradě. A přišli mi tady tito: Zlata Adamovská, Dana Morávková, Jan Šťastný, Radim Fiala a Pavel Batěk.


Posláno: žádost o podpisy

Přišlo: pět podepsaných fotek ( viz. výše)Prosím o hlásek ...

1. března 2010 v 13:48 | Moni
Přihlasila jsem se do nějaké soutěže po dlouhé době. Tak proto bych vás chtěla požádat o hlas. Jde o soutěž o nejlepší hvězdný pár. Já jsem si vybrala Keiru Knightley a Ruperta Frienda. Tak pokud máte rádi tento pár a nebo jen z do dobre vůle ;) hlásněte : Tady